Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.
Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники змагалися в турнірах із шашок, дарцу, збору та розбору автоматичної зброї, стрільби із пневматичної гвинтівки, стрільби із пістолету та автомату у лазерному тиру.
Працівники змагалися у вмінні надавати першу домедичну допомогу при раптовій зупинці серця на манекені "Тарас".
![Фото.](/news/08.01.2019/001.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/002.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/003.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/005.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/025.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/006.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/007.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/008.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/009.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/010.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/011.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/012.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/013.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/014.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/015.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/016.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/017.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/018.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/019.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/020.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/021.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/022.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/023.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/024.jpg)
У ході змагань працівники училища показали, що вони не лише гарно справляються зі своїми професійними обов`язками, навчаючи молоде покоління, але й уміють добре та з користю для здоров`я відпочивати, і як виявилося, мають непогані спортивні задатки.
![Фото.](/news/08.01.2019/026.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/027.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/028.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/029.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/030.jpg)
![Фото.](/news/08.01.2019/031.jpg)
Із веселим настроєм, новими силами та масою позитивної енергії колектив училища закінчив зимові канікули та увійшов у новий навчальний семестр.