25 квітня до Роменського ВПУ завітали поважні гості - члени дорадчої ради «Взаємодія» на чолі з її керівником Григорієм Стрельченком. Вони оглянули матеріально-технічну базу училища. Ознайомилися із освітнім процесом. Гості побували в музеях училища, відвідали капличку Св. Тетяни, оглянули деякі кабінети, майстерні та лабораторії. Значний інтерес у присутніх викликав навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, що був нещодавно відкритий у навчальному закладі.
Привітав учасників зібрання господар ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - Помаран П. І., який розповів присутнім про роботу навчального закладу, його досягнення та напрацювання.
![фото 01. 27.04.2018](/news/27.04.2018/001.jpg)
![фото 02. 27.04.2018](/news/27.04.2018/002.jpg)
![фото 03. 27.04.2018](/news/27.04.2018/003.jpg)
![фото 04. 27.04.2018](/news/27.04.2018/004.jpg)