З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору майбутньої професії для учнів 9-11 класів ЗОШ №2, ЗОШ №11 був організований захід «Моя професія найкраща».
Школярів ознайомили з матеріально-технічною базою училища, зокрема, з кабінетами і лабораторіями та майстернями, де проводиться підготовка учнів з професій «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», розповіли про умови вступу, навчання і проживання в гуртожитку, акцентуючи увагу на тому, що вступ до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться без сертифікату ЗНО, навчання безкоштовне, учні отримують стипендію, організовано гаряче харчування, підготовку за даними професіями проводять тільки в двох училищах області. Дані професії є затребуваними на регіональному ринку праці та високооплачуваними.
![фото 1. 22.04.2018](/news/22.04.2018/001.jpg)
![фото 2. 22.04.2018](/news/22.04.2018/002.jpg)
![фото 3. 22.04.2018](/news/22.04.2018/003.jpg)
![фото 4. 22.04.2018](/news/22.04.2018/004.jpg)
До уваги гостей були запропоновані приклади робіт, які виконують учні з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ. Монтажник ІКУ». Були продемонстровані майстер-класи: заправка картриджа до лазерного принтера, викладення новини на сайт Роменського ВПУ, створення блогу, монтаж відеофільму та інші. Проведено вікторину «Я з комп`ютером на «ти», переможці отримали солодкі подарунки.
![фото 05. 22.04.2018](/news/22.04.2018/005.jpg)
![фото 06. 22.04.2018](/news/22.04.2018/006.jpg)
![фото 07. 22.04.2018](/news/22.04.2018/007.jpg)
![фото 08. 22.04.2018](/news/22.04.2018/008.jpg)
![фото 09. 22.04.2018](/news/22.04.2018/009.jpg)
![фото 10. 22.04.2018](/news/22.04.2018/010.jpg)
Учні шкіл подякували за цікавий захід і заповнили анкети, що містили позитивні відгуки про візит до Роменського ВПУ та враження від спілкування.