Сьогодні важко уявити собі сучасну житлову або адміністративну будівлю без чітко налагодженої та відрегульованої системи санітарно-технічного обладнання. Після закінчення навчання наші учні зможуть здійснювати монтаж та ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення та газопостачання, отже завжди матимуть роботу.
Згідно з річним планом роботи навчального закладу та з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників у Роменському ВПУ 12 квітня було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів І курсу групи МС-1 за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Даний конкурс у нашому навчальному закладі проводиться вперше, так як лише у 2017 році на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створено навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.
Для учнів – це можливість підвищити якість власної професійної майстерності, посилити інтерес до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіти навичками трудових прийомів.
Програма конкурсу передбачала виконання теоретичних і практичних завдань, що відповідають кваліфікаційним вимогам монтажника санітарно-технічних систем і устаткування 3 розряду.
Теоретичний тур полягав у перевірці теоретичних знань із таких предметів: «Технологія монтажу санітарно-технічних систем і устаткування», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп`ютері.
Практичний тур полягав у перевірці умінь, навичок за професією та передбачав виконання поліфузного зварювання поліпропіленових труб, з`єднання за допомогою обтискних фітингів металопластикових труб, різьбове з`єднання металевої труби та арматури.
У ході конкурсу учасники продемонстрували достатню майстерність, кмітливість, вміння працювати з новітнім обладнанням, інструментами, пристроями, матеріалами, дотримуючись технологічного процесу та правил з охорони праці.
Під час оцінювання практичного туру членами журі враховувалися такі критерії, як зовнішній вигляд учасника, організація робочого місця, технологія виконання робіт, якість виконання завдання, дотримання правил з охорони праці, майстерність, творчий підхід, точність та дотримання норм часу. Особлива увага зверталася на відповідність розмірів відрізків трубопроводу, правильність застосування ущільнюючих матеріалів та використання електроінструментів, технологічний процес з`єднання труб.
Не останніми критеріями для якісного виконання завдань були організованість, охайність, уважність, дотримання точності у вимірах.
Максимальна кількість балів для виконання теоретичного туру – 60, практичного - 160. За результатами оцінювання конкурсних завдань журі визначило переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності – це команда учнів у складі Горобця Дениса та Демченка Вадима. Вони будуть представляти навчально-практичний центр ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності. Він організований ресурсним центром ГУРТ в рамках проекту Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні і відбудеться 24-26 квітня в м. Бровари.
Вітаємо наших учнів із першою перемогою. Бажаємо успіхів, творчих злетів, професійного зростання та життєвого успіху!
![фото 1. 12.04.2018](/news/12.04.2018/001.jpg)
![фото 2. 12.04.2018](/news/12.04.2018/002.jpg)
![фото 3. 12.04.2018](/news/12.04.2018/003.jpg)
![фото 4. 12.04.2018](/news/12.04.2018/004.jpg)
![фото 5. 12.04.2018](/news/12.04.2018/005.jpg)
![фото 6. 12.04.2018](/news/12.04.2018/006.jpg)
![фото 7. 12.04.2018](/news/12.04.2018/007.jpg)
![фото 8. 12.04.2018](/news/12.04.2018/008.jpg)
![фото 9. 12.04.2018](/news/12.04.2018/009.jpg)
![фото 10. 12.04.2018](/news/12.04.2018/010.jpg)
![фото 11. 12.04.2018](/news/12.04.2018/011.jpg)
![фото 12. 12.04.2018](/news/12.04.2018/012.jpg)
![фото 13. 12.04.2018](/news/12.04.2018/013.jpg)
![фото 14. 12.04.2018](/news/12.04.2018/014.jpg)
![фото 15. 12.04.2018](/news/12.04.2018/015.jpg)
![фото 16. 12.04.2018](/news/12.04.2018/016.jpg)
![фото 17. 12.04.2018](/news/12.04.2018/017.jpg)
![фото 18. 12.04.2018](/news/12.04.2018/018.jpg)
![фото 19. 12.04.2018](/news/12.04.2018/019.jpg)
![фото 20. 12.04.2018](/news/12.04.2018/020.jpg)