Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

Участь у засіданні професійної спільноти практичних психологів

17 лютого 2021 року відбулося засідання професійної спільноти практичних психологів, соціальних педагогів ЗЗСО Роменської територіальної громади «Алгоритм роботи практичного психолога з дітьми трудових мігрантів». Засідання, яке проходило в режимі онлайн, було присвячене проблемі виховання дітей трудових мігрантів, які проживають на території громад та відвідують заклади освіти нашої держави.

На захід були запрошені спеціалісти психологічної служби закладів загальної середньої освіти Андріяшівської, Хмелівської, Синівської та Липоводолинської громад. Консультант Центру ПРПП Моніка Заглада ознайомила учасників з проблемами дітей трудових мігрантів, з позитивними та негативними змінами, які відбуваються у поведінці дитини після від’їзду батьків (одного з батьків) на заробітки за кордон. Присутні заслухали доповіді на теми: «Сутність психологічного супроводу дітей трудових мігрантів у закладі загальної середньої освіти» (Раїса Рак, практичний психолог ЗОШ № 10), «Теоретичні та практичні основи соціально-психологічної роботи з дітьми трудових мігрантів» (Надія Радчук, практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ»), «Дослідження психологічних факторів, що впливають на розвиток особистості дитини внаслідок тривалої відсутності батьків» (Віталіна Мазур, практичний психолог ЗОШ № 5), «Діагностичний інструментарій практичного психолога в роботі з дітьми трудових мігрантів» (Біла Анна, практичний психолог СЗОШ № 1), «Робота психолога з батьками, які мають виїхати за кордон на заробітки, засобами рекламно-інформаційних технологій» (Олександра Теремко, практичний психолог СЗОШ № 2), «Корекційно-розвиткові, профілактичні програми, які використовують практичні психологи в роботі з дітьми трудових мігрантів» (Наталія Супрун, практичний психолог ЦПО та РТМ ім. І. Кавалерідзе).

Віталіна Мазур, керівник професійної спільноти практичних психологів, соціальних педагогів ЗЗСО Роменської територіальної громади підвели підсумки засідання та ще раз наголосила на важливості психологічного супроводу дітей трудових мігрантів.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту