День пам`яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні".
Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Євромайдану.
Щоб віддати належну шану учасникам переломних історичних подій та вшанувати пам`ять полеглих, у ДПТНЗ "Роменське ВПУ" проведено годину-реквієм "Героям Небесної Сотні присвячується...".
![Фото.](/news/25.02.2020/200.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/204.jpg)
Працівники та учні навчального закладу згадували 104 співвітчизників, убитих під час мирних протестів, вшанували Хвилиною мовчання усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни. Під час концерту пам`яті учні читали тематичні поезії та виконували музичні твори. Рядки пісень та віршів допомогли пережити-переосмислити події новітньої історії України, зануритися у події Революції Гідності, почути думки і молитви сучасних героїв рідної України.
![Фото.](/news/25.02.2020/201.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/205.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/202.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/203.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/206.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/207.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/208.jpg)
Крім того, представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ" приєдналися до громади міста і під час мітингу біля меморіального знаку Героям – борцям за Незалежність України, де на знак вшанування загиблих учасників Революції гідності відбулося покладання квітів.
![Фото.](/news/25.02.2020/100.jpg)
Під час мітингу люди висловлювали скорботу за полеглими героями, молилися за мир і спокій в Україні та покладали свічки й квіти до меморіального знаку.
![Фото.](/news/25.02.2020/101.jpg)
![Фото.](/news/25.02.2020/102.jpg)
Подвиг Небесної Сотні став великим горем і гордістю всього народу, невідворотною точкою змін. Зберігаючи пам`ять про нього, ми не звернемо з правильного шляху – шляху незалежності, свободи, розвитку нашої країни!
![Фото.](/news/25.02.2020/103.jpg)