17-21 лютого 2020 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія». Планом тижня передбачалося проведення відкритих уроків, майстер-класів, конкурсів, засідань, заходів профорієнтаційного спрямування, до підготовки та проведення яких активно долучилися учні навчального закладу.
Викладач спеціальних дисциплін Р.Берко провів відкритий урок з предмета «Електротехніка» у групі АСЕ-3 на тему «Трансформатори», а викладач предмета «Будівельні конструкції» Н.Шпаченко провела показовий урок на тему «Покрівлі промислових будівель» у групі БС-1. Члени методичної комісії організували і провели конкурси професійної майстерності серед учнів, що навчаються за професіями «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та «Штукатур».
![Фото.](/news/24.02.2020/115.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/117.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/125.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/116.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/100.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/101.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/102.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/126.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/103.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/104.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/105.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/106.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/107.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/108.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/109.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/110.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/111.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/112.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/113.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/114.jpg)
Для участі у профорієнтаційному заході «Містечко веселих майстрів» до Роменського ВПУ завітали учні 9-11 класів кількох шкіл міста та району. З особливим інтересом і непідробним захватом майбутні абітурієнти знайомилися з робітничими професіями будівельного профілю під час перегляду тематичних презентацій, виконували вправи на тренінгу з вибору професійного майбутнього, охоче відповідали на питання анкети «Професійні інтереси випускників». Школярі відвідали майстер-клас «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками», який представили майстри виробничого навчання А.Панченко, К.Божко та В.Холод. У майстерні кам’яних робіт майстри В.Литвиненко та О. Товстоп’ят допомагали юним гостям училища опановувати практичні прийоми робіт за професією «Муляр».
![Фото.](/news/24.02.2020/118.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/119.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/120.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/121.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/122.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/123.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/124.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/127.jpg)
Наприкінці тижня відбулося засідання круглого столу з обміну педагогічного досвіду на тему «Розвиток креативності учнів» за участі практичного психолога навчального закладу Н.Радчук.
![Фото.](/news/24.02.2020/128.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/129.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/130.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/131.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/132.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/133.jpg)
![Фото.](/news/24.02.2020/134.jpg)
Заходи та підсумки проведення фахового тижня методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія» висвітлені у фоторепортажах та дописах на сайті навчального закладу.