Здесь нашел интересный обзор

Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
[email protected]

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

Диктант національної єдності

9 листопада, в День української писемності та мови, українці написали ювілейний 20-й Всеукраїнський диктант національної єдності. За задумом це традиційний флешмоб єднання навколо рідної мови, участь у якому може взяти кожен охочий. Найактивнішими його учасниками зазвичай є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі –  у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій та відомі українці.

Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» долучилися до написання диктанту. За умов дотримання карантинних обмежень студію для цього заходу облаштували у читальній залі бібліотеки училища, а учні, які перебувають на дистанційному навчанні, писали диктант вдома.

Текст для ювілейного радіо диктанту «Виклики книжкової ери» написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Диктором виступила популярна українська актриса Римма Зюбіна. Особливістю диктанту 2020 року є наявність у ньому норм нового правопису.

По закінченню радіотрансляції викладачі української мови С.М. Яцменко, А.А. Скляр та Н.А. Полежай проаналізували типові помилки та пояснили учасникам заходу відповідні правила українського правопису.

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00, тож перевірити власну грамотність можна буде самостійно.

Всі, хто долучився до написання диктанту в Україні та за її межами, впродовж астрономічної доби можуть надіслати на перевірку написаний текст. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проекту. 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту