Статьи и обзоры nachodki.ru

Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
[email protected]

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Василенко Тетяна, 098 281-91-03

.

Меню сайту

Привітання Помарана Павла Івановича, директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з початком нового навчального року!

Шановні викладачі, учні, співробітники!

Сердечно вітаю всіх із початком нового навчального року!

 

Попереду нас чекає напружений, але цікавий 2020-2021 навчальний рік, сповнений прагнення реалізувати власні можливості, надії та сподівання. Знову за навчальними партами й лавами у буденній праці творитиметься майбутнє нашої країни і цілого світу. З повагою звертаюся до учнів - нехай юнацький запал і ентузіазм, упевненість у своїх силах будуть надійною запорукою правильно обраного вами професійного шляху, що стане фундаментом подальших професійних буднів та нових звершень. Упевнений, що в цьому навчальному році набутий досвід вихованців нашого закладу примножить наші успіхи. Тож, бажаю учням міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та праці, реалізації найсміливіших планів та здійснення найзаповітніших мрій.

Висловлюю щиру подяку викладачам і співробітникам за самовіддану, щоденну наполегливу працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, за те, що ви з повагою та теплом ділитеся своїми знаннями з нашими учнями, віддаєте частку своє душі, навчаючи молодь людяності і відповідальності, відкритості й чесності. Дякую за вміння завжди знайти добре слово і мудру пораду, донести до кожного вічні ідеали добра й справедливості.

Зичу всім учням, педагогам, батькам здоров’я, здійснення мрій і сподівань, упевненості у прийдешньому дні. Бажаю усім невичерпного джерела творчої енергії, прекрасних життєвих перспектив та віри у щасливе майбутнє.

З повагою, Помаран Павло Іванович, директор ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту