Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
[email protected]

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Василенко Тетяна, 098 281-91-03

.

Меню сайту

Герої не вмирають...

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня відповідно до Указу Президента «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві, відзначається День пам’яті захисників України. Для проведення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

У суботу, 29 серпня, по всій території України було проведено низку пам’ятних та національно-патріотичних заходів.

У Ромнах біля Стелли пам'яті загиблим роменцям відбувся мітинг з покладанням квітів. У ньому взяли участь керівництво міста, родини загиблих роменців, військові, волонтери, молодь та громадськість.

Приєдналися до заходу і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

На фото: представники педагогічного та учнівського колективів Роменського ВПУ під час мітингу

Присутні згадали поіменно загиблих земляків: Олексія Приходька, Сергія Авраменка, Романа Площика, Володимира Дудку та Юрія Дудку, Петра Федоряку, Дмитра Симоненка, Євгена Хроленка, Олега Костюка, вшанували пам'ять  про героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Стелли.

Панахиду за загиблими провів отець Вадим Поліщук.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту