Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

День відкритих дверей ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Наприкінці березня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено День відкритих дверей -   щорічний захід, мета якого запросити учнів випускних класів на навчання в училище, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

У цей день до закладу освіти завітали учні 9-11 класів шкіл міста Ромни та роменського району. Зараз вони стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде приносити не лише матеріальну вигоду, а й задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із ,,золотими руками’’.

Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Роменському вищому професійному училищі, яке має чудову матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний колектив училища складається зі справжніх професіоналів.

Гостей, які завітали до училища, зустрічали гостинно і радісно. Детальну інформацію про навчальний заклад, умови вступу і навчання надала  присутнім заступник директора з виховної роботи І.Гулак.

У навчальних кабінетах, майстернях та лабораторіях учні та педагоги презентували майбутнім абітурієнтам професії, за якими вони зможуть навчатися. Гості переглянули відеоролики про вакансії та затребувані робітничі професії на регіональному ринку праці, взяли участь у майстер-класах з професій.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту