Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

Предметний тиждень з професій «Продавець продовольчих (непродовольчих) товарів» та спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15 - 19 березня 2021 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів з професій  «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» та спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Планом тижня передбачалося проведення відкритих уроків, майстер-класів, конкурсів, засідань, заходів профорієнтаційного спрямування, до підготовки та проведення яких активно долучилися учні навчального закладу.

Тиждень розпочався з організації лоточної торгівлі з оформленням святкової вітрини та перегляду і обговорення у навчальних групах відеоматеріалів про розвиток торгівельної справи. Ці заходи дозволили підвищити рівень поінформованості учнів та сприяли формуванню особистого бачення місця молодого фахівця  у колі професіоналів.

Члени методичної комісії організували і провели відкриті уроки та конкурси. Майстер виробничого навчання Г.Товстоп’ят провела відкритий урок виробничого навчання у групі ПП-2 на тему «Робота на РРО». Викладач С.Полуян провела урок теоретичного навчання на тему «Кондитерські вироби». Майстер в/н М.Демченко стала ініціатором і ведучою конкурсу на швидкість і уважність «Мої професійні якості». За умовами конкурсу претенденти на звання кращого з фаху виконували виробничі завдання  у лабораторії непродовольчих товарів.

Члени метод комісії викладачів та майстрів виробничого навчання торгівельної справи та легкої промисловості провели профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» для учнів 9-11 класів міста. Згідно плану, випускники шкіл відвідали майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, оформлення святкових букетів із цукерок «Цікаве орігамі» та насолоджувалися екскурсійно-розважальною програмою.  

Підводячи підсумки проведення фахового тижня методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання торгівельної справи та легкої промисловості, голова методичної комісії С.Полуян подякувала колегам за ініціативність та організаторський хист. Завдяки активності педагогів та учнів тиждень був сповнений цікавих заходів, які сприяли підвищенню ефективності навчального процесу та профорієнтаційної роботи Роменського ВПУ.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту