Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

Вітаємо переможців інтелектуальних змагань!

Одним із пріоритетних напрямів роботи педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є робота з обдарованими учнями. Диференційований навчальний супровід у поєднанні з наявним у професійному арсеналі викладачів інноваційним методичним інструментарієм викладання предметів є запорукою розвитку здібностей учнів та підвищення соціального статусу обдарованої молоді.

З метою пошуку, підтримки, динамічного розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді та їх підготовки до участі у ЗНО 16 лютого 2021 року проведено ІІ етап Всеукраїнських предметних Інтернет-олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології та географії серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини. Вісім учнів ІІІ курсу Роменського ВПУ виконували завдання із базових дисциплін у онлайн-форматі.  

Традиційно училищна команда юних знавців загальноосвітніх дисциплін щороку виборює призові місця. Варто зазначити, що цього разу ВСІ учасники олімпіади нашого навчального закладу досягли високих результатів з предметів, які самі ж і обрали для участі в інтелектуальному змаганні.

У підсумку Віталіна БАЙДИК, учениця групи КК-3, стала переможницею олімпіади з географії (викладач Ірина ЖАДЬКО), набравши 44 бали із 46 можливих за виконання завдань різних рівнів складності.

 Другий результат показали:

Катерина Щербина (група КК-3) з української мови та літератури (викладач А.Скляр);

Світлана Євтушенко (група ПП-3) з англійської мови (викладач І.Чепурко);

Залата Ганна (група ПП-3) з фізики (викладач С.Солоненко);

Анна Мальцева (група КК-3) з хімії (викладач А.Сененко).

 ІІІ призове місце посіли:

Заржицька Анастасія (група -КК3) з математики (викладач В.Карпенко);

Дар’я Пипа (група КК-3) з історії України (викладач А.Король);

Юлія Волосяна (група ПП-3) з біології (викладач І.Жадько).

 Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою!!! Бажаємо обдарованій молоді ДПТНЗ «Роменське ВПУ» і  надалі зростати інтелектуально та творчо!

Велика вдячність педагогам, які вселяють талановитим учням віру в себе і надихають на впевнений поступ до омріяного майбутнього. Нехай супутниками у всіх ваших починаннях залишаються професійний успіх та особиста удача!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту