Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

Предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво»

1-5 березня 2021 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив предметний тиждень методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія». Планом тижня передбачалося проведення відкритих уроків, майстер-класів, конкурсів, засідань, заходів профорієнтаційного спрямування, до підготовки та проведення яких активно долучилися учні навчального закладу.

Тиждень розпочався з перегляду та обговорення у групах будівельного профілю фахових відеоматеріалів «Моя професія – професія майбутнього», «Новітні технології в будівництві», «Історія розвитку будівельних професій», які дозволили підвищити рівень поінформованості учнів у галузі будівництва та виявити окремі аспекти їх особистого бачення свого місця у колі професіоналів.

Викладач предмета «Будівельні конструкції» Н.Шпаченко провела засідання круглого столу для учнів груп МШП-3, БС-1, БС-2 на тему «Сучасність-крок у майбутнє» за участі методиста навчального закладу Т.Давиденко, викладачів спец предметів та майстрів виробничого навчання.

Члени методичної комісії організували і провели відкриті уроки та конкурси. Майстер виробничого навчання В.Холод провела відкритий урок виробничого навчання у групі ШЛ-1 на тему «Розшивання тріщин на поштукатуреній поверхні та їх обробка». Викладач Р.Берко та майстер в/н С. Богомол стали ініціаторами і ведучими конкурсу професійної майстерності серед учнів, що навчаються за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». За умовами конкурсу претенденти на звання кращого з фаху виконували роботи  з монтажу обладнання побутових кімнат.

Підводячи підсумки проведення фахового тижня методичної комісії викладачів та майстрів за напрямом «Будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія», голова методичної комісії О.Новак відзначила, що предметні тижні в Роменському ВПУ – це не данина традиції, а дієвий спосіб донести до учасників освітнього процесу інформацію про інновації у професії, вдосконалити організаційні якості викладачів та майстрів виробничого навчання, сприяти розвитку професійної компетенції учнів з урахуванням динаміки особистого становлення молодих робітників.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту