Подати заяву для вступу

ЗНО-2020

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

https://zno-kharkiv.org.ua

Фото.

Зареєструватись на пробне ЗНО - 2020 можна за посиланням:

https://zno-kharkiv.org.ua/register/

Фото.

Інформація про ЗНО - 2020 на сайті НМЦ ПТО в Сумській області за посиланням:

https://nmcpto.sumy.ua/?page_id=13662

Фото.

Методична нарада з теми: "Змістовий аспект ЗНО: програми, характеристики сертифікаційних робіт, визначення результатів з предметів українська мова, математика, історія України".

Відеоматеріали роботи у предметних групах, знаходяться за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL4dgWjHc8UPJLegdOOan2PXvgHkZ9Ipu3

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Фото.
Фото.
Фото.

zno
zno
zno

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

фото
фото

Уніфіковані матеріали Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

фото
фото
фото

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

zno
zno

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

Фото.
Фото.

ЗНО-2019. Реєстрацію розпочато

05.02.2019 р. у Роменському ВПУ розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, учні створювали й заповнювали реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» https://zno.testportal.com.ua/registration, розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти в рубриці «ЗНО/ДПА», підготували комплект реєстраційних документів і подали його особі, відповідальній за реєстрацію в навчальному закладі.

Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО Роменського ВПУ будуть надіслані до 18 березня 2019 року до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Першими цю естафету в навчальному закладі розпочали учні груп КЗ-3 та ПП-3. Бажаємо їм успішно її пройти та отримати від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Докладна інформація про процедуру реєстрації – у рубриці «Процедура реєстрації» http://testportal.gov.ua/registr/

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час реєстрації учнів Роменського ВПУ на ЗНО

Методичні рекомендації до уроку щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів (слухачів, студентів), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти

Учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ" були ознайомленні з інформаційними ресурсами сайтів Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та Українського центру оцінювання якості освіти. Виконали всі запропоновані завдання та успішно пройшли квест #ХРЦОЯО_ЗНО_200

Значок ppt Методичні рекомендації до уроку щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів (слухачів, студентів), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти

zno
zno
zno

Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської області

zno
zno
zno
zno

Значок ppt Методичні рекомендації до уроку/заняття щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів (слухачів, студентів), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти

zno
zno
zno
zno
zno
zno
zno
zno
zno
zno

Значок ppt ЗНО-2019

Інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»

Одним із завдань кожного закладу загальної середньої освіти України є підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Правильно спланований та організований процес такої підготовки є фактором, що впливає на якість освіти випускників, сприяє підвищенню результативності складання ними державної підсумкової атестації формі ЗНО, створює атмосферу продуктивного співробітництва між усіма суб`єктами педагогічної діяльності. Саме тому викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019».

Викладач намагалася підвищити мотивацію учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання, нагадала порядок та особливості його проведення, наголосила на його перевагах і перспективах. За допомогою мультимедійної презентації навчала учнів алгоритму виконання тестових завдань різної форми. Вона також ознайомила із новинками навчальної літератури, яка може стати в нагоді при підготовці та рекомендувала учням узяти участь у пробному ЗНО з метою покращення їх адаптації до самої процедури.

Практичним психологом Радчук Н. А. було надано рекомендації для педагогічних працівників та учнів щодо підвищення рівня психологічної готовності до складання ЗНО. Вона провела психологічний тренінг, який був спрямований на зняття психологічної напруги в учнів перед участю у ЗНО, показала на практиці прийоми і вправи виходу із стресових ситуацій, роздала пам`ятки «Як запам`ятовувати матеріал».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»

Учні ІІІ-х курсів в очікуванні пробного ЗНО

15.03.2018 року відбулося чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року, яке провела заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т. Я. Вона ще раз наголосила, що пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Воно дає можливість:

- ознайомитися з правилами проведення ЗНО;

- ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

- виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

- дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

- отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

- психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

- навчитись ефективно розподіляти час;

- оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Тетяна Яківна ще раз підкреслила, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня 2018 року.

Для його проходження всі повинні прибути з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

24 березня 2018 року до пункту проведення пробного ЗНО. (Роменський коледж Сумського національного аграрного університету або Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

Пам`ятайте, що при вході до пункту проведення пробного ЗНО ви повинні пред`явити:

1. Запрошення

2. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу, за яким реєструвалися на пробне ЗНО (свідоцтво про народження)

3. Картку учасника пробного ЗНО 2018.

Відсутність документа, що засвідчує особу, не дає право на допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО.

Допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО припиняється о 10 год. 50 хв. Учасники, які запізнилися, до пункту ПЗНО не допускаються. Також заступник директора нагадала, що у разі неявки на пробне ЗНО тестові матеріали (зошит із пробним тестом та інформаційний бюлетень) можна отримати після завершення пробного зовнішнього оцінювання або протягом трьох робочих днів у пункті проведення пробного ЗНО, вказаному у запрошенні.

Пам`ятайте, що під час складання тесту необхідно дотримуватись вимог і норм, передбачених процедурою проведення пробного ЗНО.

Результати пробного ЗНО визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено в "Особистому кабінеті".

До 26.03.2018р. - учасникам пробного ЗНО необхідно увести відповіді до сервісу з української мови і літератури.

А 30.03.2018р. – будуть оприлюднені на інформаційних сторінках результати пробного ЗНО з української мови і літератури.

Рукавичка Т. Я. ще раз акцентувала увагу на тому, що результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Фото 1. 16.03.2018
Фото 2. 16.03.2018
На фото: заступник директора з НМП Рукавичка Т. Я. провела чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року

УВАГА! Реєстрацію на ЗНО-2018 розпочато

Фото 3. 06.02.2018
Фото 4. 06.02.2018
Фото 5. 06.02.2018
Фото 6. 06.02.2018
Фото 7. 06.02.2018

Основні моменти щодо проведення пробного ЗНО-2018
Фото 1. 27.12.2017
Фото 2. 27.12.2017
Фото 3. 27.12.2017
Фото 4. 27.12.2017
Фото 5. 27.12.2017
Фото 6. 27.12.2017
Фото 7. 27.12.2017

ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти

Викладачі методкомісій природничого та суспільно-гуманітарного циклів узяли участь у пролонгованих дистанційних семінарах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Педагогічні працівники Карпенко В.А., викладач математики; Солоненко С.В., викладач фізики, Сененко А.А., викладач хімії, Деретюк В.А., викладач біології та географії, Яцменко С.М., Скляр А.А., Полежай Н.А., викладачі української мови та літератури; Близнюк О.В., Чепурко І.Г., викладачі англійської мови; Король А.М., викладач історії ознайомилися з відеоматеріалами «ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти».

За результатами перегляду проведено об`єднане засідання викладачів вказаних методкомісій, де педагогічні працівники обговорили особливості проведення ЗНО у 2018 році та відмітили важливість матеріалів Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для успішної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Фото 1. 26.12.2017

На фото: під час ознайомлення з відеоматеріалами «ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти»

ЗНО – іспит, не складніший за інші, проте він має свою специфіку

У рамках інформаційної кампанії щодо ЗНО-2018, відповідно до плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 31.10.2017, на виконання листа ХРЦОЯО від 21.11.2017 № 10/21-25/390 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018», в училищі з 27 листопада по 30 листопада 2017 року були проведені позаурочні заходи для ознайомлення учнів груп АСЕ-3, МШП-3, КК-3, ПП-3 із особливостями доступу до сайту УЦОЯО та навігацією роботи в ньому. Зокрема учні отримали відповіді на запитання.

Фото 18. 09.12.2017
На фото: викладач інформатики Дівенко І. О. під час уроку в групі КК-3 проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо особливостей доступу до сайту УЦОЯО
Фото 16. 09.12.2017
На фото: викладач інформатики Мартинішина Ю. Ю. під час уроку в групі МШП-3 демонструє роботу сайту УЦОЯО
Фото 17. 09.12.2017
На фото: класний керівник групи ПП-3, викладач української мови та літератури Яцменко С. М. пояснює учням критерії оцінювання з предмету українська мова та література

ДЕ ЗНАЙТИ НАЙАКТУАЛЬНІШУ Й НАЙДОСТОВІРНІШУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗНО?

Сайт УЦОЯО http://testportal.gov.ua – є головним джерелом інформації про всі особливості ЗНО-2018.

Фото 1. 09.12.2017

Сайт ХРЦОЯО http://zno-kharkiv.org.ua - джерело інформації про ЗНО-2018 та особливості організації та проведення пробного ЗНО–2018 для Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Фото 2. 09.12.2017

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ЗНО У 2018 РОЦІ?

Цю інформацію можна знайти в розділі: «Основне про ЗНО».

Фото 3. 09.12.2017

ЯКА ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО?

Цю інформацію можна знайти в розділі:«Процедура реєстрації».

Фото 4. 09.12.2017

Реєстрація на ЗНО: 06.02.2018 – 19.03.2018

Перереєстрація: до 02.04.2018

Реєстрація здійснюється на сайті УЦОЯО: 06.02.2018 з’явиться відповідний розділ.

Документи, які необхідні для реєстрації: копія паспорта (1 сторінка), 2 фото 3*4 для документів.

Учні ПТНЗ, які отримують повну загальну середню освіту (атестат) в 2018 році реєструються у своєму навчальному закладі.

Кожен зареєстрований на ЗНО учасник отримає Сертифікат:

Фото 5. 09.12.2017

НАВІЩО МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «МОЄ ЗНО»?

Мобільний додаток дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів проходження ЗНО, а також результати тестування на власний мобільний пристрій.

Фото 6. 09.12.2017

Доступ до функцій мобільного додатку можливий після введення номеру та пін-коду Сертифікату учасника ЗНО, тобто після РЕЄСТРАЦІЇ на ЗНО-2018.

Фото 7. 09.12.2017

ЧИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ЗМІСТ ТЕСТІВ? (ХАРАКТЕРИСТИКИ, КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ)

Цю інформацію можна знайти в розділах: «Предмети ЗНО»/«Українська мова та література».

Фото 8. 09.12.2017

Завдання сертифікаційних робіт (тестів) ЗНО-2018 з усіх предметів будуть укладені виключно в визначених межах тематичних розділів Програми ЗНО даного розділу.

Фото 9. 09.12.2017

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови і літератури, критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року можна занята в розділі: «Характеристика сертифікаційної роботи».

Фото 10. 09.12.2017

ДЕ І ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО СВОЇ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2018 РОКУ?

Цю інформацію можна знайти в розділі: «Інформаційна сторінка».

Фото 11. 09.12.2017

«Інформаційна сторінка» створюється кожному зареєстрованому учаснику ЗНО. Доступ до «Інформаційної сторінки» буде здійснюватися за № та пік-кодом Сертифікату. На сторінці буде розміщена інформація:

- до 30.04. 2018 – про місце проходження ЗНО (запрошення – перепустка);

- до 15.06.2018 – результати ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов, математики та біології;

- до 21.06.2018 – результати ЗНО з решти предметів.

ДЕ МОЖНА ПОПРАЦЮВАТИ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ЗНО ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ?

Сайт УЦОЯО – розділ «Предмети» - підрозділ «Українська мова і література» (або інший предмет) – частина «Завдання сертифікаційної роботи»

Фото 12. 09.12.2017

ЩО ТАКЕ ПРОБНЕ ЗНО?

Участь у пробному ЗНО дає змогу:

• психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

• навчитися працювати із тестовим зошитом та бланками відповідей;

• правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

• отримати результат з певного предмета тощо.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

Участь у пробному ЗНО є добровільною!

Фото 13. 09.12.2017

Реєстрація на пробне ЗНО-2018 для учасників Полтавської, Сумської та Харківської областей відбудеться на сайті ХРЦОЯО – розділ «Пробне ЗНО»: 09.01 по 31.01.2018 р.

На уроці учні виконали практичні завдання.

Практичне завдання 1 - ознайомилися із розділом «Відеозаписи» (цикл відеоматеріалів «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО 2018 року») на каналі YouTube сторінка ХРЦОЯО https://www.youtube.com/channel/UCyYrk_0v-1-xZBAfqXHJTTQ/videos?view_as=subscriber

Фото 14. 09.12.2017

Практичне завдання 2 – виконали завдання-квест «Інтернет ресурси щодо ЗНО-2018»

Фото 15. 09.12.2017

Практичне завдання 3 - фото/селфі «Як ми працювали на уроці інформатики»

Фото 19. 09.12.2017
На фото: селфі учня групи АСЕ-3 Кваші Євгенія з результатом завдання-квесту «Інтернет ресурси щодо ЗНО-2018»

Шановні учні, бажаємо вдалої здачі ЗНО!

До уваги учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"!

Значок WORD Стали відомі основні моменти ЗНО-2018

Значок WORD 25 секретів як підкорити систему ЗНО

Фото 1. 19.10.2017
Фото 1. 23.10.2017
Фото 2. 23.10.2017
Фото 3. 23.10.2017
Фото 5. 23.10.2017
Фото 2. 19.10.2017
Фото 3. 19.10.2017
Фото 4. 20.10.2017

  • Особливості ЗНО 2018 року
  • ЗНО-2018 для учнів (слухачів, студентів) ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р. а.