Подати заяву для вступу

Виробнича практика – запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника

Виробнича практика – це невід`ємна частина навчального процесу, а її головна мета — вдосконалення набутих учнями знань та формування практичних навичок з професії за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Навчальний заклад організовує проходження виробничої практики на сучасних підприємствах і в організаціях різних галузей відповідно до професії. На базі одержаних в училищі знань відбувається формування професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах.

Під час проходження виробничої практики учні адаптуються на робочих місцях, вдосконалюють професійні уміння і навички, оволодівають сучасною технікою, технологіями виробництва та прогресивними методами виконання робіт, переймають досвід кращих робітників підприємств.

Згідно з начальними планами та програмами з 1 вересня по 10 листопада 2017 року учні групи ПП-2 проходять виробничу практику з професії «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» 3 розряду на 15 торговельних підприємствах міста та району. На робочих місцях учні отримують відповідні інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки, знайомляться з основними видами торговельного обладнання. В процесі роботи учні вивчають основні фактори, що впливають на зберігання товарів та виконують всі етапи торгово-технологічного процесу: приймання товарів від постачальника, викладка товарів різними способами, оформлення цінників, надання товарознавчої консультації, продаж товарів, розрахунок з покупцями через реєстратори розрахункових операцій. Здобуті навички знадобляться учням під час виконання завдань поетапної кваліфікаційної атестації.

Фото 1. 03.11.2017
Фото 2. 03.11.2017
На фото: учениця групи ПП-2 Стетюха Альона пропонує товар покупцю у дитячому магазині "Беббі"
Фото 3. 03.11.2017
На фото: учень групи ПП-2 Горкавенко В`ячеслав надає консультацію покупцю з продажу товару у КП "Торговий дім"
Фото 4. 03.11.2017
На фото: на робочому місці з наставником Даниленко Людмилою Вікторівною
Фото 5. 03.11.2017
На фото: робота у відділі електротоварів

До 20 грудня 2017 року триває практика в учнів групи КК-4 за професією «Кондитер» 3 розряду. Працюючи у кондитерських цехах або борошняних відділеннях таких підприємств, як кафе «Челентано», кафе «Парус», кафе «Козацькі пироги», кафе «Харчевня», ресторан «Оазис», кафе «Піца», кафе «Олімп» та ін., учні закріпляють набуті теоретичні знання та практичні навички. Під час проходження виробничої практики учні проводять підготовку сировини до виробництва, випікають напівфабрикати з різних видів тіста, виготовляють нескладні оздоблення для кондитерських виробів, готують різні десерти, чизкейки, піци, булочки, розтягаї, пиріжки, різні види печива.

Фото 9. 03.11.2017
На фото: учениця групи КК-4 Мусієнко Людмила під час роботи на видачі готових страв у кафе "Парус"

З 23 жовтня 2017 року розпочалась практика у групі К-2 за професією «Кухар» 4 розряду. На робочих місцях у закладах ресторанного господарства міста, району та області, а саме: кафе «Кухня», кафе «Харчевня, ресторан «Оазис», кафе «Колізей», кафе «Вояж», кафе «Парус», кафе «Варенична» і ін., учні вміло використовують свої знання, уміння, готуючи перші страви, соуси, гарніри, холодні та гарячі закуски, різноманітні страви з м’яса, риби, птиці, гарячі та прохолодні напої, десерти. Відвідувачі закладів задоволені якістю приготування та оздоблення кулінарних страв та виробів, прийомами обслуговування.

Фото 6. 03.11.2017
На фото: учень групи К-2 Ніколаєв Євген під час оздоблення десерту у кафе "Кухня"
Фото 7. 03.11.2017
На фото: страва приготовлена на замовлення
Фото 8. 03.11.2017
На фото: майстер в/н Пархоменко І. І. при перевірці якості обслуговування учнем групи К-2 Бандурою Євгеном у кафе "Харчевня"
Фото 10. 03.11.2017
На фото: учениця групи К-2 Лут Дар`я під час відпуску страв у кафе "Парус"
Фото 11. 03.11.2017
На фото: під час приготування страв

Стажування – ще один шлях до професійного успіху молоді

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» соціальне партнерство представлене як система соціально-педагогічної взаємодії майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів із представниками підприємств. Основою соціального партнерства у навчальному закладі є принцип співробітництва між роботодавцями і педагогічними працівниками, який реалізується у таких формах: укладання договорів на підготовку кваліфікованих робітників, проходження професійно-практичної підготовки в умовах реального виробництва з подальшим працевлаштуванням випускників, підвищення кваліфікації та стажування майстрів виробничого навчання.

Основними формами співпраці з соціальними партнерами є ознайомлення з діяльністю підприємств, екскурсії, консультації, проведення майстер-класів, участь представників підприємств у роботі державної кваліфікаційної комісії,конкурсах фахової майстерності, участь роботодавців в організації професійно-практичної підготовки.

Для навчального закладу відновлення і зміцнення зв`язків із соціальними партнерами відкриває наступні додаткові можливості:

• забезпечується врахування вимог роботодавців;

• з`являється доступ всіх учасників освітнього процесу до інноваційних виробничих технологій та сучасного виробничого обладнання;

• здійснюється коригування старих і розробка нових навчальних та дидактичних матеріалів, що відповідають вимогам сучасності;

• відкриваються більш широкі можливості для організації професійно-практичної підготовки учнів закладу;

• з`являються умови для організації короткострокового стажування педагогічних працівників з метою ознайомлення з новими виробничими технологіями й устаткуванням;

• розширюються можливості стажування учнів та подальшого їх працевлаштування на цих підприємствах.

Практика показує, що учні, які проходять стажування у вільний від навчання час, більше займаються самоосвітньою діяльністю, охоче, швидше адаптуються у виробничій сфері й реалізують свої здібності та знання, отримані в навчальному закладі.

Так за період з 01.01.2017 року по 20.10.2017 року стажування пройшли 39 учнів навчального закладу за професіями: «кухар», «кондитер», «муляр», «слюсар з ремонту автомобілів», «продавець продовольчих товарів», «кравець» на підприємствах міста та району: ТОВ «Сако», ТОВ «Роменський завод продтоварів», кафе «Кухня», кафе «Харчевня», кафе «Челентано», кафе «Піцерія», СТОВ «Батьківщина», кафе «Вояж», кафе «Парус», ресторан «Оазис», ПП «РСУ», ТОВ «Рембудсервіс» ЛТД, ПП «Альтердевіс», ТОВ «Таланпром», КП «Торговий дім», ПП «Мережа маркет», ФОП Северин А.М., ФОП Пугачова В.В., ФОП Юрченко А.В., ФОП Велієв Р.В., ФОП Швидко І.Б. тощо.

Фото 1. 21.10.2017
Фото 2. 21.10.2017
На фото: Під час стажування у магазині "Магнолія" (Бузинська Марина, учениця групи ПП-3)
Фото 3. 21.10.2017
Фото 4. 21.10.2017
На фото: На робочому місці у кафе "Челентано" (Васильченко Ольга, учениця групи КК-4)

Стажування учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходить відповідно до «Порядку укладання договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях і Типової форми договору на стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях» затверджено Постановою КМУ від 16.01.2013 р. N 20 з метою реалізації Закону України «Про зайнятість населення».

Фото 5. 21.10.2017
На фото: Під час стажування у ресторані "Оазис" (Деркач Олександра, учениця групи КК-2)
Фото 6. 21.10.2017
Фото 7. 21.10.2017
На фото: На робочому місці у кафе "Харчевня" (Бандура Євген, учень групи К-2)

Стажування учнів здійснюється на умовах, визначених договором між стажистом і роботодавцем. Перед допуском до роботи всі стажисти проходять інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Ознайомлення учнів із сучасними виробничими технологіями при стажуванні дозволяє підвищити мотивацію учнів до навчання та будувати стабільні, міцні партнерські стосунки з підприємствами – замовниками робітничих кадрів.

Фото 8. 21.10.2017
На фото: Під час стажування у кафе "Парус" (Терещенко Марія, учениця групи К-2)
Фото 9. 21.10.2017
На фото: Під час стажування у кафе "Парус" (Галаган Оксана, учениця групи КК-4)
Фото 10. 21.10.2017
На фото: На робочому місці у кафе "Парус" (Новікова Аліна, учениця групи КК-2)

Спільна взаємодія дирекції навчального закладу, педагогічного колективу, учнів навчального закладу з роботодавцями сприяє більшій популяризації професій, дозволяє вчасно реагувати на пропозиції ринку праці щодо професійно-практичної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Учні Роменського ВПУ отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур»

Минулого тижня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася чергова загальноучилищна лінійка. Пройшла вона в радісному та піднесеному настрої.

Сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування, отримали учні, які влітку проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини («Гламур», «Меркур», «Кам’яний двір») - Клименко Ірина (група КК-4), Мусієнко Людмила (група КК-4), Стрижевська Олександра (Група КК-4), Федоренко Марина (група К-2), Бангура Анна (група К-2).

Фото 1. 01.10.2017
На фото: ділилася враженнями від перебування за кордоном учениця училища Мусієнко Людмила
Фото 2. 01.10.2017
На фото: Сертифікат отримала Клименко Ірина (група КК-4)
Фото 3. 01.10.2017
На фото: Сертифікат отримала Стрижевська Олександра (група КК-4)
Фото 4. 01.10.2017
На фото: Сертифікат отримала Мусієнко Людмила (група КК-4)

Соціальне партнерство – необхідна умова покращення працевлаштування випускників

Влітку 2017 року учні училища проходили стажування у готелях Словацької республіки за професіями «Кухар, кондитер». З Академією професійної освіти «Меркур» укладений договір про здійснення та проведення професійного навчання і стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Учні проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини («Гламур», «Меркур», «Кам’яний двір»). Стажисти виконували індивідуальну програму стажування за здобутою професією (кваліфікацією) та переліком робіт. Учні забезпечувались безкоштовними місцями для проживання та триразовим харчуванням. У вільний час відвідували історичні місця Словаччини, знайомились з національними традиціями, культурою європейського народу.

Фото 5. 27.09.2017
Фото 6. 27.09.2017
На фото: ось у таких комфортабельних номерах жили стажисти

За період стажування учні отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування.

Учні діляться спогадами про стажуванням на базах відомих Словацьких курортів.

Стрижевська Олександра (група КК-4)

Ще з дитинства я мріяла стати кухарем, тож без вагань вступила на навчання до Роменського ВПУ. Навчаючись, я оволодівала азами своєї професії, брала участь у конкурсах, підвищувала свою кваліфікацію на виробництві під час проходження виробничої практики. Тож коли нам запропонували поїхати на стажування за кордон до Словаччини, я відразу погодилася. Адже для мене ця поїздка - це цікаві знайомства, отримання нових знань, умінь, можливість покращити свої професійні навички.

Професійне стажування проходила в готелі «Гламур» на березі відомого озера Земплінська Ширава або як його ще називають Словацьке море. Зустріли нас дуже привітно. Власники готелю ставилися до нас як до своїх дітей, піклувалися, завжди цікавилися як справи, допомагали. Багато навчилися ми у своїх наставників. Нам розповіли про обов’язки професійного стажування, вказали на певні особливості їх виконання. Ми працювали з повним ентузіазмом та неабияким бажанням.

Фото 1. 27.09.2017
На фото: радо і привітно нас зустріли господарі готелю
Фото 8. 27.09.2017
Фото 9. 27.09.2017
Фото 10. 27.09.2017
На фото: на робочому місці під час обслуговування

У вільний від стажування час я та інші практиканти відпочивали. Ми купалися в місцевих озерах, їздили на екскурсії, відвідували пам’ятні місця, насолоджувалися мальовничою природою, яка вразила нас чистотою повітря, гірськими небосхилами, печерами, дивовижними лісами, величними замками, прозорими озерами.

Фото 20. 27.09.2017
Фото 21. 27.09.2017
На фото: не лише працювали, але й відпочивали

Словакія – це просто незабутнє враження у моєму житті.

Клименко Ірина (група КК-4)

Мої враження при стажування за кордоном – це загадка, тому що їхня кухня відрізняється від нашої смаковими вподобаннями. Вже з часом я навчилася під керівництвом фахівців готувати їх страви.

Словаччина – це така ж сама маленька країна, як і Україна. Вона схожа традиціями, деякими стравами. Там живуть такі ж привітні, добрі люди, як і в Україні.

Фото 2. 27.09.2017
На фото: нові знання передали наставники, добрі і привітні люди

Стажування дало мені багато нових позитивних вражень, удосконалення професійних навичок з виконання певних процесів за професією. Одночасно займалася і вивчала словацьку мову.

Фото 16. 27.09.2017
Фото 17. 27.09.2017
Фото 18. 27.09.2017
На фото: удосконалення професійних навичок з виконання певних процесів

Мої враження неперевершені, задоволена, що пройшла курс стажування в Словацькій Республіці у готелі «Меркурі».

Фото 22. 27.09.2017
Фото 24. 27.09.2017
На фото: надзвичайні враження від перебування в країні

Мусієнко Людмила (група КК-4)

Стажування за кордоном я проходила у готелі «Гламур». Нас зустріли гостинно, дали час для адаптації до їх середовища, умов праці. Перший робочий день почався зі знайомства з талановитими кухарями Еріком, Стефаном, Яником. Найкращою подругою, порадником, наставницею для мене стала Мілка, в перекладі на нашу мову – Людмила Василівна (так як і мене). За те, що вона передавала свої знання та вміння - я їй дуже вдячна.

Фото 12. 27.09.2017
Фото 11. 27.09.2017
Фото 13. 27.09.2017
На фото: зразки оформлення столів

Особлива подяка колективу училища за можливість проходження стажування за кордоном, де я познайомилася з кваліфікованими фахівцями своєї справи, вивчала обладнання, їх страви, вподобання.

Перед виїздом до України нам влаштували зустріч за круглим столом з колективом, де ми працювали, який за цей нетривалий час став для нас родиною. За можливості я обов’язково хочу поїхати ще раз, щоб удосконалювати свої професійні навички, вивчати кухню інших народів, упроваджувати в подальшому свій досвід для тих учнів, які не змогли побувати у Словаччині.

Фото 4. 27.09.2017
На фото: прощання було дуже важким, адже за короткий час перебування в Словаччині, всі вже звикли один до одного
Фото 23. 27.09.2017
На фото: часу вистачало і на екскурсії

Федоренко Марина(група К-2)

Побувавши на стажуванні у Словаччині я впевнилася у правильності рішення поїхати в іншу, зовсім незнайому країну. Перш за все тому, що отримала багато вражень, стала більш сміливішою. Під час екскурсій містами Словаччини я ознайомилась з гарними краєвидами, архітектурою, місцевими традиціями та колоритом.

Під час стажування стали у нагодізнання та навички, отримані в навчальному закладі. В ресторані готелю «Гламур» я дізналась дуже багато нового і корисного.Це і знайомство з новими цікавими людьми, з їх життям, побутом, мовою. За два місяці стажування янамагалася вивчити мову і вже розуміланаставників із Словаччини.

Фото 3. 27.09.2017
На фото: зі своїми наставниками
Фото 7. 27.09.2017
Фото 14. 27.09.2017
Фото 15. 27.09.2017
Фото 19. 27.09.2017
На фото: нові вміння знадобляться в Україні

Стажування в Словаччині допомогло мені багато зрозуміти тонкощі їхньої кухні: як готуються національні страви з м’яса, риби, овочів, різноманітні соуси. Мені відкрилися секрети приготування страв з рису, технології томатних супів, різних десертних страв.

Обслуговуючи різні святкові заходи, я вдосконалила навички сервірування національних весільних столів, які значно відрізняються від традиційних українських.Набуті знання та практичні навички знадобляться мені в роботі на підприємствах ресторанного господарства України.

Я задоволена стажуванням у європейській країні та сподіваюсь, що я ще відвідаю Словаччину.

Соціальне партнерство – необхідна умова покращення працевлаштування випускників

Співпраця навчального закладу і роботодавця – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників та їх подальшому працевлаштуванні.
Співробітництво з підприємствами різних форм власності, перш за все, полягає в тому, що вони надають робочі місця для учнів училища і створюють належні умови для відпрацювання професійних умінь і навичок.
У постійному професійному пошуку вивчається попит роботодавців, новітні технології праці та організація роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки робітників.

Зміцнення зв’язків із соціальними партнерами відкриває більш широкі можливості для організації виробничої практики учнів, поліпшуються умови для короткострокового стажування майстрів виробничого навчання з метою ознайомлення з новими виробничими технологіями й устаткуванням, розширюються можливості працевлаштування випускників навчального закладу.

Однією з форм співпраці з підприємством ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» є проведення екскурсій у виробничі цехи заводу. Учні групи МШП-2 (муляр, штукатур, лицювальник-плиточник) 20 вересня 2017 року відвідали акціонерне товариство, де мали змогу ознайомитись з діяльністю підприємства, передовими технологіями, завдяки яким досягається висока якість виготовлення виробів (цегла та камені керамічні рядові і лицьові, керамічні пористі блоки, підвіконники, ступені, плитка для підлоги тощо).

Фото 1. 23.09.2017
На фото: учнів групи МШП-2 гостинно зустріли на ПрАТ "СБК"

Учні училища спостерігали за процесом виготовлення керамічних виробів з моменту розробки сировини до відвантаження готової продукції споживачу.

Фото 2. 23.09.2017
Фото 3. 23.09.2017
Фото 4. 23.09.2017
На фото: розпочали екскурсію з розповіді про заготовку та обробку сировини

Технолог виробництва Божко Тетяна Володимирівна детально ознайомила учнів з процесами формування сировини, сушіння та випалювання керамічних виробів, а також зі способами виготовлення сучасної цегли та декоративних виробів ручної обробки.

Фото 10. 23.09.2017
На фото: у ході ознайомлення з технологією виробництва цегли
Фото 5. 23.09.2017
Фото 6. 23.09.2017
На фото: під час огляду процесів сушіння та випалювання
Фото 7. 23.09.2017
На фото: важливо не тільки спостерігати за процесами виготовлення, але і вибробувати цеглу на міцність
Фото 8. 23.09.2017
Фото 9. 23.09.2017
На фото: юнаки уважно спостерігали за роботою кваліфікованих фахівців заводу на сучасному обладнанні
Фото 11. 23.09.2017
На фото: процес відвантаження цегли до сушильних камер
Фото 12. 23.09.2017
На фото: учням продемонстрували виготовлення виробів ручної обробки
Фото 13. 23.09.2017
Фото 14. 23.09.2017
На фото: якісна цегла - саме ці матеріали необхідні для виконання практичних занять у майстерні Роменського ВПУ під час уроків виробничого навчання

Під час екскурсії учні усвідомили необхідність здобуття більш ґрунтовних знань, умінь та навичок для оволодіння професією, сучасними виробничими технологіями.

Фото 15. 23.09.2017
Фото 16. 23.09.2017
Фото на згадку про екскурсію учнів групи МШП-2 на підприємство

Тісна співпраця з роботодавцями – запорука працевлаштування випускників

Сьогодні вирішення питань організації виробничої практики, стажування учнів та майстрів виробничого навчання, працевлаштування випускників неможливе без налагодження тісної співпраці з роботодавцями. Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є відвідування робочих місць виробництва.

13 вересня учні груп електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів провели екскурсію на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка», метою якої є ознайомлення зі структурою, функціями підприємства, робочими місцями, а також обговорення шляхів та форм співпраці щодо організації виробничого навчання, виробничої практики, стажування учнів та майстрів виробничого навчання, працевлаштування випускників навчального закладу.

Учні відвідали виробничі цехи підприємства, ознайомилися з сучасним обладнанням, новітніми станками з програмним управлінням для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробки металу, спостерігали за роботою новітньої фарбувальної лінії. Провідні спеціалісти заводу Слюсаренко С.С. (начальник конструкторського відділу), Сєдін А.О. (інженер-конструктор) представили зразки виготовленої продукції, яка експортується до Білорусії, Росії, Польщі, Казахстану, Молдови, Румунії, Венгрії, Литви, Латвії, Словаччини, Фінляндії, Австрії, Болгарії, Чехії та ін.

Фото 1. 14.09.2017
На фото: начальник конструкторського відділу Слюсаренко С. С. представляє учням зразки виготовленої продукції
Фото 2. 14.09.2017
На фото: інженер-конструктор Сєдін А. О. знайомить з сучасною технікою
Фото 4. 14.09.2017
Фото 4. 14.09.2017
Фото 7. 14.09.2017
На фото: учні зацікавлено здійснюють огляд сучасної техніки та виготовленої продукції
Фото 5. 14.09.2017
На фото: майстри виробничого навчання Роменського ВПУ Богомол С. О. та Терещенко О. С. цікавляться новинками виробництва заводу

Директор заводу Кобзаренко А.Д. постійно розширяє і модернізує виробничу базу підприємства, що дає можливість створювати нові робочі місця.

Фото 6. 14.09.2017
На фото: продукція заводу Кобзаренка
Фото 8. 14.09.2017
Фото 9. 14.09.2017
На фото: у виробничих цехах підприємства

Випускники навчального закладу, які щороку працевлаштовуються на підприємство, опановують нові технології даного виробництва, швидко пристосовуються до змін та виконання нових професійних функцій.

Учні під час екскурсії були вражені масштабами та темпами виробництва, збагатилися знаннями про виконання зварювальних, ремонтних, слюсарних робіт, ділилися враженнями про потужне сучасне підприємство, про необхідний багаж знань, умінь та навичок для робіт такої складності на виробництві.

Фото 10. 14.09.2017
На фото: у ході екскурсії
Фото 11. 14.09.2017
Фото на згадку

Учні Роменського ВПУ проходять професійне стажування на курортах Словаччини

Закінчився навчальний рік, насичений новими знаннями. У літній період учні, які бажають підвищити свій професійний рівень, мають можливість проходити професійне стажування.

Приємно, що віднедавна учні навчального закладу мають змогу проходити стажування та виробничу практику в країнах Європи.

Дружньо, щиро та чудовою мальовничою природою зустріли стажерів в Словаччині. 8 учнів Роменського ВПУ з початком липня під час канікул будуть закріплювати свої теоретичні знання, удосконалювати практичні навички та вчитися самостійно застосовувати ці знання у робочій ситуації на практиці в готелі «Гламур», що знаходиться на березі відомого озера Земплінська Ширава, або як його ще називають Словацьке море, що в селищі Михайлівці та готелі «Кам’яний двір» - славнозвісний курорт з термальними водами Вишне Ружбахи, що в селищі Кошице в Словаччині.

Шестеро дівчат, які навчаються за професією «кухар, кондитер», а це: Бангура Анна (група К-1), Федоренко Марина (група К-1), Клименко Ірина (група КК-3), Мусієнко Людмила (група КК-3), Стрижевська Олександра (група КК-3) та Яцишена Поліна (група КК-3), гостинно запросили на посади кухарів та офіціантів до готелю «Гламур». А двоє учнів, які навчаються за професією «продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» та «кухар, кондитер», а це: Сайко Родіон (група ПП-3) та Матенчук Ілона (група ВХП-5), нині знаходяться в готелі «Кам’яний двір», опановуючи посаду офіціант-бармен та кухар.

Фото 1. 06.07.2017
На фото: Сайко Родіон проходить стажування на посаді офіціант-бармен
Фото 2. 06.07.2017
На фото: учениці Роменського ВПУ, які проходять стажування в готелі «Гламур»

Як відзначають учні Роменського ВПУ, зустріли їх за кордоном дуже гостинно, привітно. Стажери проживають в кімнатах по 3 особи, забезпечені 3-хразовим харчуванням та всіма необхідними умовами для проживання. У вільний від стажування час учні відпочивають, знайомляться з визначними та мальовничими місцями курортів Словаччини. Єдине, за чим сумує молодь, це дім, близькі та друзі, які залишилися в Україні.

Фото 3. 06.07.2017
Фото 4. 06.07.2017
На фото: у вільний від стажування час учні Роменського ВПУ відпочивають

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

В СТОВ «Дружба-Нова» (с. Глинськ, Роменського р-ну) відкриті вакансії «Електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту».

Звертатися:

Тел.: (067) 462-45-54

Факс: (04636) 2-11-73

Фахівець з персоналу кластер Дружба-Нова
Дівізіон Агробізнес КЕРНЕЛ
Оля Хоменко

В рамках соціального партнерства більше десятка років ТОВ «Оазис - Центр» тісно співпрацює з ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Учні навчального закладу з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», Кухар», «Кондитер» постійно проходять практику на базі магазину, ресторану та кафе підприємства, де створені безпечні та комфортні умови для роботи. Підтверджуючи свої знання та навички, отримані в стінах навчального закладу, учні працюють на сучасному обладнанні та знаходять своє місце у трудовому колективі підприємства.

Керівництвом ТОВ «Оазис – Центр» розроблені та втілюються заходи щодо заохочення випускників училища з метою закріплення їх на робочих місцях.

З 12 жовтня по 28 грудня 2015 року учні групи ТК-4 проходять виробничу практику за професією «Продавець продовольчих товарів» 5 розряду на базі магазину «Оазис».

Під час проходження виробничої практики учні адаптуються у конкретних виробничих умовах, закріплюють теоретичні знання та вдосконалюють професійні уміння і навички, оволодівають сучасною технікою, технологіями виробництва та прогресивними методами виконання робіт у виробничих умовах, переймають досвід кращих робітників підприємств та прагнення до подальшого вдосконалення своєї професії.

Фото 10. 28.10.2015
Фото 11. 28.10.2015
Фото 12. 28.10.2015
Фото 13. 28.10.2015
На фото: Директор магазину «Оазис» Тетяна Олександрівна передає свій досвід учням училища

Екскурсія на ПАТ «ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА»

В рамках соціального партнерства та подальшої співпраці щодо підготовки робітничих кадрів 28 жовтня 2015 року учні групи ЕГЗ-2, які навчаються за професіями «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ПАТ «Роменський завод Тракторозапчастина».

Підготовка кваліфікованих робітників повинна враховувати особливості праці на сучасному підприємстві, а зміст навчального матеріалу має диференціюватися й визначатися кінцевим цілям навчання та специфікою майбутньої виробничої діяльності. Нерозривний практичний взаємозв’язок теоретичного і виробничого навчання з виробничою практикою можливий лише за умов наявності розвинених партнерських відносин між навчальним закладом і підприємствами – замовниками кадрів. Тому у постійному професійному пошуку вивчаємо попит роботодавців, новітні технології праці та організації роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки робітників.

Інженер з техніки безпеки Олександр Миколайович ознайомив учнів училища з підприємством. Розповідаючи про виробництво, Олександр Миколайович повідомив, що завод – українське підприємство, який займає площу 2,5 га, своїм прикладом відроджує машинобудівний потенціал України. На заводі сформований колектив спеціалістів і робітників, які забезпечені достойною заробітною платою і є гордістю заводу.

ПАТ «Роменський завод Тракторозапчастина» виготовляє біль ніж 100 назв виробів для колесних тракторів, грузових та легкових автомобілів та спеціалізується на випуску запасних частин до тракторів класу 06-3т. Основним видом продукції заводу є тяги рульові в зборі до тракторів Мінського тракторного заводу, Південного машинобудівного заводу, Липецького тракторного заводу. Завод має можливість щорічно випускати 100 тис. тяг та 400 тис. уніфікованих шарнірів. Поряд з основною продукцією завод спеціалізується на випуску шарових пальців до рульових тяг автомобілів "Волга","Москвич", "Таврія", ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ-53, "Ікарус".

Учні побували у цехах підприємства, ознайомились з найновішими станками з програмним управлінням для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробки металу; з прогресивними технологіями виробництва.

Адміністрація заводу постійно надає робочі місця учням училища для проходження виробничої практики та запрошує випускників на роботу на сучасному виробництві.

Фото 01. 28.10.2015
Фото 02. 28.10.2015
Фото 03. 28.10.2015
Фото 04. 28.10.2015
Фото 05. 28.10.2015
Фото 06. 28.10.2015
Фото 07. 28.10.2015
Фото 08. 28.10.2015
Фото 09. 28.10.2015
На фото: Під час екскурсії на ПАТ «ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА»