Подати заяву для вступу

Кухар, кондитер, технолог харчування

Кухар, кондитер – найбільш поширена професія серед працівників сфери обслуговування, вона й найбільш давня. Кухар, кондитер – це людина, яка готує, оздоблює, відпускає страви, кулінарні та кондитерські вироби. Останнім часом під дією науково-технічного прогресу підприємства масового харчування обладнуються новою сучасною технікою та переходять на прогресивні методи роботи. Праця кухарів все більше механізується, їм активно допомагає техніка та електроніка. Кухарі готують холодні, перші, другі, треті страви, каші, бульйони, соуси. Кондитери виготовляють торти, різні тістечка,оздобляють їх. Сьогодні кухарі, кондитери консультують замовників; вони декоративно оздобляють вироби; розповідають технології приготування різних страв. Мабуть, ніяка інша діяльність так безпосередньо не пов’язана з постійними турботами людей. Сучасні кухарі, кондитери оперативно та якісно задовольняють все більш зростаючі запити населення в сфері харчування.

Кухар

Фахівці з професії «Кухар» знають технологію приготування холодних, перших, других, третіх страв; кулінарних виробів масового попиту і випуск холодних страв, закусок; приготування різних видів соусів; других страв із м'яса, риби, овочів, круп в вареному, тушкованому, запеченому, смаженому вигляді; гарячих і холодних напоїв, солодких страв; приготування тіста і випікання виробів із нього.

Кухарі знають правила бракеражу їжі і порядок відбору сировини і готових виробів на лабораторний аналіз, правила складання меню, порядок користування збірником рецептур, основні види сировини і їх кулінарне позначення, ознаки доброякісності сировини і органолептичні методи їх визначення, умови, строки зберігання і реалізації готової продукції і н/ф, основні типи механічного, теплового, ваговимірювального і холодильного обладнання, правила техніки безпеки, охорона праці, виробничої санітарії, трудового розпорядку.

Кондитер

Наші учні навчаються виготовляти різні види кексів, рулетів, вищих сортів печива, складні торти і тістечка із складним багатобатобарвним візерунком, з окремим розташуванням дрібних і середніх деталей малюнка і з різними традиційними переходами тонів. Оздоблюють торти із шоколадом, кремом.

Учні знають асортимент виготовлених виробів, види сировини, яка використовується для приготування кондитерських виробів, рецептури і режими приготування, способи оздоблення, технологічний процес; рецептури і способи приготування всіх видів тіста, рецептури приготування кремів, сиропів і інших оздоблювальних напівфабрикатів, способи художнього оздоблення.

З 1999 року учні, які навчалися за професія «кухар, кондитер» під час проходження виробничої практики працюють на сучасних підприємствах АР Крим у містах Євпаторія, смт «Заозьорноє», смт Миколаївка, де набувають практичних навичок приготування, обслуговування відвідувачів.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ РОБОТОДАВЦІВ.
НАШІ УЧНІ ВМІЮТЬ ГОТУВАТИ ТА ОБСЛУГОВУВАТИ
ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ВІДПОЧИВАЮЧИХ.

Фото 1. Кухар
Фото 2. Кухар
Фото 3. Кухар
Фото 4. Кухар
Фото 5. Кухар
Фото 6. Кухар
Фото 7. Кухар
Фото 8. Кухар
Фото 9. Кухар
Фото 10. Кухар
Фото 11. Кухар
Фото 12. Кухар
Фото 13. Кухар
Фото 14. Кухар
Фото 1. Кухар
Фото 2. Кухар
Фото 3. Кухар
Фото 4. Кухар
Фото 5. Кухар
Фото 6. Кухар
Фото 7. Кухар
Фото 8. Кухар
Фото 9. Кухар
Фото 10. Кухар
Фото 11. Кухар
Фото 12. Кухар
Фото 13. Кухар
Фото 14. Кухар
Фото 15. Кухар
Фото 16. Кухар