Подати заяву для вступу

Професія «Лицювальник - плиточник»

Кваліфікація - 2 розряд

Творчій особистості підійде професія лицювальника-плиточника, яка передбачає створення мозаїчної, плиткової або облицьованої мармуром підлоги, стін, деталей різних архітектурних споруд.

Вишукані фасади та інтер'єри будинків, облицьовані плитками і оздоблені різнокольоровими візерунками, є витвором майстерності лицювальників-плиточників. Вони широко застосовують різноманітні природні та штучні оздоблювальні матеріали: плити з каменю, граніту та мармуру, вапняків і вулканічних порід; декоративні бетонні та залізобетонні плити; керамічні, скляні, фаянсові глазуровані та інші плити і блоки, які надають будівлям привабливого вигляду, зміцнюють та захищають їх від атмосферних і механічних ушкоджень.

Професія лицювальник-плиточник у наш час стала найпопулярнішою серед усіх будівельних професій. Робітники-плиточники завжди потрібні як у державних будівельних компаніях, так і в приватних. Важливо і те, що, здобувши цю професію, ви завжди зможете власними силами переобладнати свій будинок на свій розсуд і смак.

На уроці виробничого навчання за професією "Лицювальник-плиточник"
Фото 14. 18.10.2017
На фото: облицювання вертикальних поверхонь способом "по діагоналі", учень групи МШП-3 Щепітков Іван
Фото 15. 18.10.2017
На фото: контроль якості облицьованої поверхні, учень групи МШП-3 Щепітков Іван
Фото 16. 18.10.2017
На фото: підготовка плитки до роботи, учень групи МШП-3 Задніченко Віталій
Результати роботи професії "Лицювальник-плиточник"
Фото 18. 18.10.2017
На фото: облицюванння поверхонь керамічними плитками
Фото 19. 18.10.2017
На фото: облицюванння приміщень за сучасними технологіями

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводять роботу з підготовки професії „Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник” готують висококваліфіковані майстри та викладачі, які мають спеціальну вищу освіту, великий досвід педагогічної і методичної роботи. Для підвищення якості підготовки фахівців, педагогічні працівники систематично підвищують свій професійний рівень, вдосконалюють методи і засоби роботи з учнями.

В училища створені всі умови для підготовки висококваліфікованих робітників з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник». Наявна потужна матеріально – технічна база, сучасні майстерні та лабораторії, навчальні кабінети. Учні забезпечені необхідним обладнанням, інструментами, матеріалами.

Після закінчення повного курсу навчання випускники отримують диплом кваліфікованого робітника з присвоєнням відповідного розряду. А учні, що показали високий рівень навчальних досягнень, мають змогу отримати кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю: «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Ми вже давно звикли до того, що в сучасному світі багато різних будівель, автомобільних доріг, через ріки побудовані мости, а в наші будинки по багатокілометровими системами трубопроводів і електромереж надходять вода, газ, електрика. Все це зроблено руками робітників під керівництвом кваліфікованих фахівців - техніків -будівельників.

Технік-будівельник, безпосередньо керує на будівництві технологією укладання матеріалів у конструкції, він знає сучасні технології і вміє оцінювати їх властивості.

Фото 21. 18.10.2017
На фото: майбутні техніки-будівельники працюють над проектом будівлі, учні групи МШП-2 Білоусов Олексій, Нехань Олексій, Удовиченко Максим
Фото 22. 18.10.2017
На фото: на уроці інженерного креслення викладач Новак О. І. та учні Коваленко Ігор й Чигрин Андрій вивчають план будівлі

Будівельні професії завжди були, є і будуть перспективними, конкурентно-спроможними на ринку праці. Обравши дану професію людина зможе знайти собі роботу на сучасному ринку праці. Отримати професію будівельника та стати справжнім майстром своєї справи може кожен.

Отже, юний друже, якщо ти хочеш обрати професію будівельника пам’ятай, що вона є однією з найнеобхідніших для людини. Від цієї професії залежить комфорт, затишок наших осель.

А здобути ці професії можна в ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
Значок WORD Освітньо-кваліфікаційна характеристика. Перелік основних засобів навчання. Професія лицювальник-плиточник

Значок WORD Робоча програма виробничого навчання за професією лицювальник-плиточник 2 розряду

Значок WORD Робоча програма предмета Будівельне креслення професії лицювальник-плиточник 2 розряду

Значок WORD Робоча програма предмету Матеріалознавство професії лицювальник-плиточник 2 розряду

Значок WORD Робоча програма предмету Технологія лицювальних та плиткових робіт2 розряду

Значок WORD Робоча програма з предмету Електротехніка професії лицювальник-плиточник

Значок WORD Робоча програма з предмету охорона праці професії лицювальник-плиточник

Значок WORD Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників

Професія 7122 «Муляр»
Кваліфікація: муляр 3(2-3),4-го розрядів
Професія 7133 «Штукатур»
Кваліфікація: штукатур 3(2-3),4-го розряду
Професія 7132 «Лицювальник – плиточник»
Кваліфікація: лицювальник – плиточник 3(2-3)-го розряду