Подати заяву для вступу

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Бойлер, опалення та унітаз
Кран замінити несправний на новий
Ще й умивальник, колонку чи газ –
Все вам сантехнік змонтує, встановить.

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливо без сантехніка. Холодне і гаряче водопостачання, каналізація, центральне опалення - всі ці комунікації та їх безперебійне функціонування залежать від професіоналізму монтажника санітарно-технічних систем і устаткування. Сантехнічні роботи - важливий етап у будівництві, адже від їх якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку, цілісність підлог, внутрішніх перегородок. Сантехніки не тільки проводять монтажні та встановлювальні роботи нового сантехнічного обладнання. Величезне значення має ремонт, профілактичне обслуговування, а так само, заміна старого обладнання на нове.

Фото 1. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Фото 2. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Затребуваність сантехніків, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на ринку праці дуже велика і постійна. Адже вони потрібні не тільки при будівництві нових будинків, але і при ремонті старих будівель. А вже під час непередбачених аварійних ситуацій, сантехнік - найважливіша людина. І, хоч їхня робота малопомітна для більшості людей, без неї наше життя і побут будуть позбавлені всіх тих благ, до яких ми звикли і до яких ставимося, як до чогось природного і постійного.

Фото 3. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Фото 4. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Сантехніки можуть працювати на будівництвах, де вони здійснюють монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, можуть працювати в житлово-експлуатаційних конторах, займаючись ремонтом і заміною старого сантехнічного обладнання на нове.

Відтепер отримати професію «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» можна і в ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, не зволікайте – завітайте до училища та подайте документи для вступу на омріяну професію.

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!

Термін навчання 2 роки, після 11 класу.

Вступ до Роменського ВПУ без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання!