Подати заяву для вступу

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без фахівця даної професії. Холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, центральне опалення - всі ці комунікації та їх безперебійне функціонування залежать від професіоналізму монтажника санітарно-технічних систем і устаткування. Сантехнічні роботи - важливий етап у будівництві, адже від їх якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку. Монтажники не тільки проводять встановлення та регулювання нового сантехнічного обладнання, а й ремонт, профілактичне обслуговування та заміну старого обладнання на сучасне. І, хоч їхня робота малопомітна для більшості людей, без неї життя і побут будуть позбавлені всіх тих благ, до яких ми звикли і до яких ставимося, як до чогось природного і постійного.

Монтажники санітарно-технічних систем і устаткування можуть працювати на будівництві, в житлово-експлуатаційних конторах, у системах підприємств теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Наш навчальний заклад здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників на основі повної загальної середньої освіти з отриманням 4-го кваліфікаційного розряду. А також проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення.

Фото 15. 01.08.2017
На фото: майстерня «монтажників санітарно-технічних систем і устаткування»
Фото 16. 01.08.2017
На фото: вступний інструктаж на уроці виробничого навчання
Фото 17. 01.08.2017
На фото: відпрацювання вправ з теми «З`єднання поліпропіленових труб»
Фото 18. 01.08.2017
На фото: відпрацювання вправ з теми «З`єднання мідних труб»
Фото 19. 01.08.2017
Фото 20. 01.08.2017
Фото 21. 01.08.2017
На фото: на уроках теоретичного навчання у кабінеті «Монтажу санітарно-технічних систем і устаткування»
Значок WORD Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників. Професія 7136 «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», 7212 «Електрогазозварник». Кваліфікація: монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 3 (2-3), 4-го розрядів, електрогазозварник 2-го розряду (2018 рік)

Значок WORD Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників. Професія 7136 «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», 7212 «Електрогазозварник». Кваліфікація: монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 3 (2-3), 4-го розрядів, електрогазозварник 2-го розряду (2019 рік)

Значок WORD Освітньо-кваліфікаційна характеристика 2-4 розряд

Значок WORD Робоча навчальна програма з Виробничого навчання

Значок WORD Робоча навчальна програма з предмета Будівельне креслення

Значок WORD Робоча навчальна програма з предмета Електротехніка

Значок WORD Робоча навчальна програма з предмета Матеріалознавство

Значок WORD Робоча навчальна програма з предмета Технологія монтажу санітарно-технічних систем і устаткування

Значок WORD Робоча навчальна програма з предмета Охорона праці

Значок WORD Перелік основних засобів навчання