Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ пройшов захист дипломних робіт з професії «Кухар»

27 січня в учнів групи К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт. Із хвилюванням і надією чекали цього дня учні групи, що навчалися за професією «Кухар». Майже 2 роки напруженої, іноді навіть виснажливої роботи принесли свої позитивні результати. Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання.

Фото 2. 30.01.2017
Фото 3. 30.01.2017
Фото 4. 30.01.2017
Фото 5. 30.01.2017
На фото: учні групи К-2

Бойовий дух випускників підняла своєю промовою заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка, яка привітала учнів з цією важливою подією у їхньому житті та побажала їм успіхів у подальшій професійній діяльності.

Фото 1. 30.01.2017
На фото: успіху учням побажала заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка

Захист відбувся дуже продуктивно, адже учні продемонстрували чудовий рівень підготовки. Працюючи над темою диплому та презентуючи його перед державною кваліфікаційною комісією, учні реалізували свої навички й знання, отримані на попередніх етапах навчання. Вони гарно підготувались до захисту, розповідали про технологію приготування різних страв, враховуючи інновації технологічних процесів, описували організацію робочих місць цехів підприємств харчування. Члени комісії мала нагоду оцінити обізнаність учнів та їх рівень підготовки, задаючи різноманітні запитання.

Теми дипломних робіт були різноманітні, зокрема можна зазначити такі: «Технологія приготування страв з овочів та грибів», «Технологія приготування солодких страв та напоїв», «Технологія приготування страв з риби та морепродуктів», «Приготування напівфабрикатів з м’яса», «Організація робочих місць холодного цеху» тощо.

Фото 6. 30.01.2017
Фото 7. 30.01.2017
На фото: учні групи К-2 представили членам комісії дипломні роботи найрізноманітнішої тематики

За результатами захисту члени державної кваліфікаційної комісії, до складу якої увійшли: голова – Басараб Андрій Григорович – керівник кафе «Вояж», члени: Міщенко Надія Григорівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, Литвин Тетяна Іванівна, Гончаренко Наталія Миколаївна – викладачі спецдисциплін, Лаврик Раїса Миколаївна – майстер виробничого навчання, позитивно оцінили напрацювання учнів, адже вони показали високий та достатній рівень професійно-практичної підготовки.

Фото 12. 30.01.2017
На фото: члени державної кваліфікаційної комісії
Фото 8. 30.01.2017
Фото 9. 30.01.2017
Фото 10. 30.01.2017
Фото 11. 30.01.2017
На фото: під час захисту дипломних робіт

По завершенню захисту дипломних робіт комісія відзначила гідний рівень підготовки учнів, їхню цілеспрямованість, наполегливість та бажання стати справжніми професіоналами.

Серед кращих учнів слід відзначити Парафійник Юлію, Сухину Ірину, Прохненко Сніжану, Гулу Оксану, Лагуту Яну.

Побажаймо учням групи К-2 самореалізації, невтомності духу для постійної роботи над собою, наполегливості та успіху на професійному шляху!