Подати заяву для вступу

Учні групи Ел-2 успішно захистили дипломні роботи

Захист дипломних робіт – це своєрідний підсумок навчання у навчальному закладі, який завжди є трепетним моментом у житті кожної людини.

Ось саме хвилювання, і водночас впевненість у своїх знаннях, переживали 27 січня 2017 року учні групи Ел-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких пройшов захист дипломних робіт.

Фото 1. 29.01.2017
Фото 2. 29.01.2017
На фото: учні групи Ел-2 (електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ )

З напутнім словом звернулася до учнів заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка, яка відзначила гарний рівень підготовки учнів впродовж всього терміну навчання в училищі, висловила впевненість у тому, що захист дипломів пройде на відмінно, і кожен з учнів отримає гідну оцінку, й в результаті – омріяну професію.

Фото 3. 29.01.2017
На фото: до учнів звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка

Активно працювала державна кваліфікаційна комісія, до складу якої увійшли: голова комісії: Філіпченко Андрій Дмитрович – директор ПП «Майстер-клас», члени комісії: Рукавичка Тетяна Яківна – заступник директора з навчально-методичної роботи, Подоляка Оксана Валентинівна – старший майстер, Дівенко Ірина Олександрівна – викладач спецдисциплін, Галенко Марина Михайлівна – майстер виробничого навчання.

Фото 6. 29.01.2017
На фото: члени державної кваліфікаційної комісії

Захист дипломних робіт пройшов на високому рівні. У ході захисту учні представили свої дослідницькі роботи у вигляді доповідей та мультимедійних презентацій.

Учні показали високий та достатній рівень професійно-практичної підготовки. У результаті захисту 10 осіб випустилися із навчального закладу, решта – перевилася на 3-тю ступінь, продовживши навчання в училищі.

Фото 7. 29.01.2017
Фото 8. 29.01.2017
На фото: учні групи Ел-2 під час захисту дипломних робіт

Тематика робіт була найрізноманітніша. Це наприклад такі як: «Організація роботи мережі Інтернет», «Обслуговування моніторів. Розбирання деталей та вузлів монітору. Регулювання монітору», «Характеристика основних складових персонального комп’ютера», «Засоби для роботи з мережними ресурсами».

Фото 4. 29.01.2017
Фото 5. 29.01.2017
На фото: учні гарно підготувалися та успішно захистили свої дипломні роботи, тематика яких була найрізноманітніша

Серед кращих учнів слід назвати Бережного Євгенія, Городецьку Наталію, Коваленко Ярослава.

Вітаємо учнів групи Ел-2 із захистом дипломних робіт! Бажаємо їм творчого натхнення та реалізації задуманих планів!