Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ взяло участь у тренінгу «Активні громадяни»

20, 21 січні за підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради в Ромнах пройшов перший безоплатний тренінг за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні. Місце для проведення тренінгу радо надала адміністрація ДПТНЗ "Роменське ВПУ". До участі у тренінгу було запрошено активістів міста, які планують шлях до активного життя й намагаються щось змінити на краще в своєму місті.

Участь у тренінгу «Активні громадяни» взяли й учні та педагоги ДПТНЗ «Роменське ВПУ», дізнавшись більше про діяльність програми, написання проектів соціальної дії, здобули знання та навички комунікації й роботи у сфері управління проектами. Зокрема, серед учнів училища на тренінг завітали члени Учнівської ради Роменського ВПУ - Стрижевська Олександра, Холоша Алла, Бандура Евген. Із задоволенням майстри виробничого навчання ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Галенко Марина, Іщенко Юлія, викладач Чепурко Ірина та соціальний педагог Василенко Тетяна впитували в себе, наче губка, нові знання, ідеї та цікаву інформацію про написання проектів.

"На таких заходах я вперше, - ділиться своїми враженнями член Учнівської ради ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Бандура Евген. Мені дуже сподобалася організація тренінгу, їх тренери, які змогли доступно та в цікавій формі донести всім присутнім потрібну інформацію. За ці два дні я познайомився з великою кількістю людей, як молодих, так і дорослих, й надалі планую підтримувати з ними зв`язок. Дякую Британській Раді за можливість брати участь в подібних заходах, навчатися і вдосконалюватися."

Спікери тренінгу — досвідчені фасилітатори (тренери) програми Аліна Познанська та Надія Пушкар протягом двох днів передавали свої знання й навички, допомагали визначити власну ідентичність, розповідали про розбудову довіри й взаєморозуміння та сталого розвитку роменської громади, а також вчили писати власні проекти для конкурсу від Британської Ради в Україні.

За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати і тепер мають змогу подати свій проект соціальної дії на конкурс та отримати виграш на реалізацію даного проекту за фінансування Британської Ради в Україні.

Фото 1. 23.01.2017
Фото 2. 23.01.2017
Фото 3. 23.01.2017
Фото 4. 23.01.2017
Фото 5. 23.01.2017
Фото 6. 23.01.2017
Фото 7. 23.01.2017
Фото 8. 23.01.2017
Фото 9. 23.01.2017
Фото 10. 23.01.2017
На фото: у ході тренінгу "Активні громадяни" від Британської Ради в Україні