Подати заяву для вступу

Вогонь Соборності поєднав мешканців міста Ромни

Однією з найважливіших дат поряд із Днем проголошення Акту про Незалежність Української держави і Днем Конституції України вважається 22 січня. Саме цього дня у 1919 році відбулося возз’єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. З часом у розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер центрально-східного регіону Європи.

22 січня на центральній площі міста пройшов урочистий мітинг, присвячений відзначенню Дня Соборності та Свободи України. Усі присутні згадали тих, то формував концепцію державності, соборності та свободи, хто брав участь у творенні держави та своїми діями наближав країну до незалежності й свободи.

Участь у мітингу взяли учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», виступаючи за єдність та волю нашої держави, взаємодопомогу та порозуміння народу.

Фото 1. 22.01.2017
Фото 9. 22.01.2017
Фото 3. 22.01.2017
На фото: під час мітингу

Згадали і про сучасних героїв – бійців української армії, які нині боронять територіальну цілісність країни на передовій.

Фото 2. 22.01.2017
На фото: звернувся до роменців міський голова Сергій Салатун

Крім того, Роменське ВПУ приєдналося до Всеукраїнської акції «Вогні Соборності єднають Україну», що пройшла біля будівлі виконавчого комітету Роменської міської ради, запаливши свічки та лампадки й виклавши зі свічок карту й Герб України, на знак єднання з українським народом.

Фото 4. 22.01.2017
Фото 5. 22.01.2017
Фото 6. 22.01.2017
Фото 7. 22.01.2017
На фото: у ході Всеукраїнської акції «Вогні Соборності єднають Україну»
Фото 8. 22.01.2017
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран разом з учнівським та педагогічним колективами навчального закладу приєдналися до міських заходів, присвячених Дню Соборності та Свободи України

Щиро дякуємо учням груп КЗ-1, КЗ-3, АСЕ-1, КК-4, КК-2, МШП-3, МШП-2, ЕГЗ-1 та працівникам: заступнику директора з навчально-виховної роботи Прокопенко Т. І., майстрам виробничого навчання Вовку В. М., Кревсуну В. В., Гречаник М. І., викладачам Чепурко І. В., Савченко В. О., Литвин Т. І., Пугач Т. М., Солоненко С. В., які взяли активну участь у заходах, присвячених Дню Соборності та Свободи України.