Подати заяву для вступу

Обласний огляд-конкурс відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів

Кваліфікація майбутніх робітників залежить від основи професійної підготовки – уроку виробничого навчання. З метою визначення рівня організації та проведення уроків виробничого навчання у професійно-технічних навчальних закладах навчальних закладах у грудні 2016 року пройшов обласний огляд-конкурс відеоуроків з професій будівельного та деревообробного профілів.

У конкурсі взяло участь 14 державних професійно-технічних навчальних закладів, де здійснюється підготовка робітничих кадрів з професій опоряджувального профілю: лицювальника-плиточника, штукатура, маляра, фахівців з кам’яних робіт: муляра та деревообробки: столяра будівельного.

Основними критеріями оцінювання результатів конкурсу були актуальність та правильність у визначенні теми та мети уроку, креативність, професійна компетентність майстра виробничого навчання, використання на уроках новітніх виробничих та інноваційних технологій, сучасного обладнання, інструменту та матеріалів, забезпечення дидактичними та технічними засобами навчання.

Підбиття підсудків засідання конкурсу відбулося 10 січня 2017 року. Очолила роботу журі – Ігнатенко Ганна Володимирівна, завідувач кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. До складу журі увійшли представники державних професійно-технічних навчальних закладів: Глуходід Ольга Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Білопільське вище професійне училище», Міщенко Надія Григорівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», Цебро Світлана Миколаївна, старший майстер ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства», Харченко Ганна Петрівна, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей».

Журі відзначило високий рівень професійної компетентності всіх учасників конкурсу, їх старанність, відданість свої справі.

Участь у даному конкурсі взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», представивши на розгляд журі відеоурок майстра виробничого навчання ІІ категорії Товстоп’ята Олексія Івановича за темою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів».

За результатами конкурсу майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Товстоп’ят Олексій Іванович посів ІІ місце з професії «Муляр».

Вітаємо Олексія Івановича з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Фото 1. 13.01.2017
Фото 2. 13.01.2017
На фото: під час підбиття підсумків членами журі