Подати заяву для вступу

Зустріч з представниками правоохоронних органів та МНС в м. Ромни

Цього тижня за участі представників правоохоронних органів та працівників МНС з учнями Роменського ВПУ було проведено бесіду-лекцію.

Дорослі роз’яснили учням правила поводження з піротехнічними засобами та наголосили на їх небезпеці. Оскільки феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» можуть спричинити багато шкоди та зіпсувати новорічно-різдвяні свята, на які ми всі так чекаємо. З кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтва, термічні опіки, різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами.

Крім того, працівники правоохоронних органів торкнулися питання заборони вживання алкогольних напоїв неповнолітніми та заборони куріння в громадських місцях. Зупинилися на окремих пунктах адміністративної відповідальності за їх недотримання.

Згадали і про правила поведінки під час зимових канікул, зокрема, дотримання правил катання на ковзанах, лижах. Зима – це не тільки відпочинок та свята, а ще й холодне повітря, мороз, ожеледиця, які призводять до простудних захворювань та травматизму. Тож, потрібно бути обережним на вулиці, під час відпочинку, у громадських місцях.

Фото 1. 25.12.2016
Фото 2. 25.12.2016
Фото 3. 25.12.2016
На фото: під час бесіди-лекції