Подати заяву для вступу

Допомога учням училища

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» протягом багатьох років активно займаються волонтерською роботою.

Учні разом з педагогами допомагають людям похилого віку, ветеранам праці. Проводяться різноманітні заходи та акції, а також організовуються волонтерські загони для допомоги людям похилого віку по господарству.

Досить активно підтримує Роменське ВПУ і військових в зоні АТО. Зокрема, силами учнівського та педагогічного колективів збираються посилки з різними смаколиками, передаються малюнки та листівки бійцям. Минулого року для солдат на передову було передано маскувальні костюми та буржуйки, що виготовлені в стінах навчального закладу.

Не стоять осторонь волонтери училища і проблем та негараздів, які випадають на долю учнів та їх близьких. Минулого місяця активісти Роменського ВПУ зібрали гроші на лікування учня навчального закладу Пучка Володимира та всіляко підтримували його морально.

І як приємно, коли ті, хто потребував допомоги, в свою чергу, дякують за підтримку. Слова вдячності за порятунок сина висловила на сторінках місцевих ЗМІ мати Пучка Володимира - Світлана, яка подякувала учням та педагогам Роменського ВПУ за фінансову допомогу.

Бажаємо Володимиру якнайшвидшого одужання!

Фото 3. 13.12.2016
На фото: вдячність за порятунок сина висловила мати Пучка Володимира Світлана