Подати заяву для вступу

Про модернізацію професійно-технічної освіти

Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», «Швачка. Кравець. Закрійник».

6 жовтня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Законодавчим актом збільшено видатки на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності у розмірі 50 млн. грн. Дані кошти передбачаються на придбання техніки та обладнання для створення навчально-практичних центрів на базі професійно-технічних навчальних закладів із вище вказаних професій.

Серед професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри, і Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» - єдиний в Сумській області, що буде вести підготовку за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».