Подати заяву для вступу

Батьківські збори: виховуємо молодь разом

5 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Згідно порядку денного було розглянуто питання організації навчально-виробничого та виховного процесу в училищі.

Фото 06. 05.10.2016
На фото: під час батьківських зборів в актовому залі навчального закладу

Перед батьками виступив директор училища Павло Іванович Помаран. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу та запевнив присутніх батьків в тому, що адміністрація та весь педагогічний колектив робить все можливе, щоб створити комфортні умови для навчання учнів училища. Першочерговим питанням є зміцнення матеріально-технічної бази училища, що з кожним роком завдяки зусиллям педагогів, учнів та їх батьків покращується.

Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Яківна Рукавичка розповіла про навчальні досягнення, участь учнів училища в різноманітних олімпіадах та конкурсах, що дають можливість дітям стати всебічно розвинутими, отримати цінний досвід та знання.

Фото 01. 05.10.2016
На фото: заступник директора з навчальної роботи Т. Я. Рукавичка

Про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці, що вже зовсім скоро очікує на першокурсників, розповіла заступник директора з виробничої роботи Надія Григорівна Міщенко.

Фото 02. 05.10.2016
На фото: до батьків звернулася заступник директора з виробничої роботи Н. Г. Міщенко

Питань проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення дисципліни, отримання пільг учнями із малозабезпечених та багатодітних сімей торкнулася заступник директора з виховної роботи Тетяна Іванівна Прокопенко.

Фото 04. 05.10.2016
На фото: виховні питання проінформувала заступник директора з виховної роботи Т. І. Прокопенко

Про аналіз проведеного анкетування першокурсників поінформувала практичний психолог Роменського ВПУ Надія Анатоліївна Радчук, яка також, у разі виникнення будь-яких проблем, закликала звертатися до психологічної служби навчального закладу. Нагадаємо, що в Роменському ВПУ працює скринька довіри та телефон довіри психологічної служби: 097-10-10-981.

Фото 05. 05.10.2016
На фото: практичний психолог Роменського ВПУ Н. А. Радчук

Про діяльність батьківського комітету, який є неодмінною складовою кожного навчального закладу, зазначила голова батьківського комітету Роменського ВПУ Людмила Василівна Салій.

Фото 03. 05.10.2016
На фото: перед батьками виступила голова батьківського комітету Л. В. Салій

Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами-вихователями своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної групи.