Подати заяву для вступу

Ученицю Роменського ВПУ обрано Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини!

28 вересня навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в режимі он-лайн проведено вибори Президента обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», голова учнівської ради навчального закладу Олександра Стрижевська також взяла участь у виборах, представивши свої досягнення та здобутки.

Досить приємною новиною стало те, що у результаті голосування, Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області було обрано саме ученицю ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Олександру Стрижевську.

Вітаємо Олександру з обранням на відповідальний пост та бажаємо бути лідером нової формації, компетентним, відповідальним, здатним мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Фото 01. 02.10.2016
Фото 02. 02.10.2016
На фото: під час проведення виборів Президента обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини, що пройшли в режимі он-лайн
Фото 03. 02.10.2016
На фото: Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області обрано ученицю ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Олександру Стрижевську