Подати заяву для вступу

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Цей день був і залишиться назавжди для кожного вчителя, викладача, ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом!
Освітяни – люди особливого ґатунку, адже всі свої сили, знання, досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо нашої країни.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем.
Бажаю, щоб Ваші учні володіли прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та зуміли опанувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача, дух творення та оптимізму!
Нехай цей рік принесе Вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ.
Дорогі колеги, це Ваше свято – свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю.
Від щирого серця бажаю Вам, дорогі колеги, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил та наснаги, натхнення й незгасимої енергії, удачі по життю, людського щастя та найкращих в світі учнів!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран
Фото 01. 30.09.2016