Подати заяву для вступу

Тиждень відділення «Технологія харчування, торгівельна та кравецька справа»

В училищі стало традицією проводити тижні відділень. Так з 26 березня по 30 березня відбувся тиждень відділення «Технологія харчування, торгівельна та кравецька справа».

Розпочався він жвавою роботою продавців-коробейників, які закликали покупців, рекламували товар, продавали печиво, пиріжки, льодяники, шоколадки - все те, що ми полюбляємо. У понеділок 26 березня пройшов конкурс на кращу професійну газету. Переможці були відзначені солодкими подарунками.

Фото 1.Тиждень “Технологія харчування”

Запрошуємо до торгівельного лотка.

В рамках тижня проходила виставка робіт учнів, робота торгівельних лотків, презентація стін газет. На перервах працювала радіорубка. Учні всього училища мали змогу познайомитися з історією виникнення професій, які опановують на відділені легкої та харчової промисловості, з новинками у кожній галузі (2001, 2002, 2003, 2009).

Важливим напрямком роботи кожного навчального закладу є профорієнтаційна робота. З цією метою 27, 28, 29 та 30 березня проводилися зустрічі з випускниками шкіл, в ході яких учні не тільки знайомились з навчальним закладом , а й брали безпосередню участь у проведенні різноманітних заходів. Під час таких зустрічей проводилися майстер-класи з професій «Кухар», «Кондитер», «Продавець продовольчих товарів», «Кравець-закрійник». Учні шкіл знайомилися з перевагами тієї чи іншої професії, вчились декорувати серветки, красиво упаковувати святкові подарунки, формувати пиріжки різними способами. Випускники шкіл аплодували нашим кравчиням, які демонстрували моделі одягу та із задоволенням куштували смачні вироби, якими їх пригощали кухарі. Всі були задоволені. Деякі учні виявили бажання навчатись в училищі, обіцяли розповісти своїм друзям про наш навчальний заклад. Будемо чекати абітурієнтів.

Училище приділяє велику увагу співпраці з освітніми закладами нашого міста. 27 березня за ініціативи адміністрації Роменського ВПУ відбувся семінар за участю директорів шкіл. На заході були присутні міський голова Микола Калашнік, заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Дудко, начальник відділу освіти Зінаїда Горбик.

З привітанням до присутніх звернувся Володимир Дудко, який наголосив на необхідності співпраці шкіл міста та Роменського ВПУ.

Фото 3.Тиждень “Технологія харчування”

Директор училища Помаран Павло Іванович провів презентацію навчального закладу. У своїй доповіді він ознайомив гостей з відділеннями ВПУ, професіями, за якими можуть навчатися випускники шкіл міста.

Фото 2.Тиждень “Технологія харчування”

У ході "круглого столу" обговорювались питання партнерства та соціальної адаптації молоді. Усі присутні мали змогу познайомитися з матеріально-технічною базою, оглянули аудиторії та майстерні. До уваги запрошених було запропоновано екскурсії до музеїв літературного краєзнавства, бойової слави та історії навчального закладу.

Фото 4.Тиждень “Технологія харчування”

Екскурсію в музеях «Бойової слави», «Літературне краєзнавство» проводить досвідчений викладач Яцменко С.М.

Фото 5.Тиждень “Технологія харчування”

Фото 6.Тиждень “Технологія харчування”

Міський голова М. Калашнік на екскурсії в училищному музеї.

Зацікавленість гостей викликали майстер-класи, які проводили досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання разом з учнями з професій «Оператор комп’ютерного набору», «Кравець, закрійник», «Кондитер». Директори шкіл мали змогу поспілкуватися зі своїми колишніми випускниками, побачити, чому навчились їх учні. Із задоволенням гості брали участь у майстер-класах власноруч навчились виготовляти декоративну квітку, яка прикрасила їх одяг, працювали з мастикою «Маршмеллоу», яка перетворилася у чудові троянди для декорування кондитерських виробів.

Фото 7.Тиждень “Технологія харчування”

Майстер клас в програмі Home Design проводить викладач вищої категорії О.В. Подоляка.

Фото 8.Тиждень “Технологія харчування”

Фото 10.Тиждень “Технологія харчування”

Учениці групи «Кравець. Закрійник» уміють гідно представити свою роботу.

Фото 9.Тиждень “Технологія харчування”

Майстер-клас з декорування одягу проводить викладач Пугач Т.М.

Фото 11.Тиждень “Технологія харчування”

Майстер-клас роботи з мастикою «Маршмеллоу» проводить майстер в/н Токар В.В.

Зустріч завершилася засіданням «круглого столу» з питань поглибленням співпраці ВПУ та шкіл міста. Ми будемо чекати результатів нашої плідної роботи.