Подати заяву для вступу

ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: працюємо і пишаємося своїми досягненнями

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - навчальний заклад, що має високий рейтинг і сталий авторитет у регіоні. За роки існування училище пройшло плідний шлях становлення і розвитку, та довело свою затребуваність на ринку освітніх послуг не тільки міста Ромни, Сумської області, а й України в цілому. Й нині, в стінах Роменського ВПУ формується світоглядна позиція та ціннісні орієнтири тисяч майбутніх громадян, патріотів своєї держави, професійних робітників, майстрів своєї справи.

Дуже приємно, коли роботу навчального закладу високо цінують відомі науковці, громадські діячі, соціальні партнери. Ще більш приємніше, коли про Роменське ВПУ розповідають на сторінках періодичних видань та часописів.

Зокрема, в останньому номері (№3, 2016р.) науково-методичного журналу «Професійно-технічна освіта» не раз згадано та відзначено досягнення училища.

Про дослідження системи професійно-технічної освіти та дослідно-експериментальну роботу, яку проводить колектив Роменського ВПУ разом із науковцями інституту ПТО НАПН вже понад 10 років, згадує у своїй статті «Професійно-технічна освіта – інвестиції в майбутнє» Юрій Штика, заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Відзначає він і здобутки колективу, який бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях на Міжнародному рівні.

Про багаторічну співпрацю говорять у своїх статтях і партнери ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Микола Стахов, директор ТОВ «Оазис-Центр», м. Ромни, Сумська область («Шлях до омріяної професії») та Валерій Харьков, головний інженер ТОВ «Завод Кобзаренка», смт Липова Долина, Сумська область («Виробнича практика – запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника»), які зазначають про високі вміння та знання учнів навчального закладу, що протягом багатьох років проходять виробничу та переддипломну практику на базі їх товариств за такими професіями як: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Кухар», «Кондитер», «Електрогазозварювальник», «Слюсар з ремонту автомобілів». Не рідко випускники Роменського ВПУ після закінчення навчання працевлаштовуються на вище згадані підприємства.

Не оминув своєю увагою перемогу Роменського ВПУ у номінації «Краще медіа професійно-технічного навчального закладу-2016» в статті «У Миколаєві відзначили краще медіа ПТНЗ України» Гліб Головченко, директор Коледжу преси та телебачення, секретар Національної спілки журналістів України, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, кандидат педагогічних наук.

Почесне місце в журналі «Професійно-технічна освіта» посідає стаття директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ», заслуженого працівника народної освіти України Павла Помарана «Долаючи труднощі, окреслюємо перспективи», присвячена 50-річному ювілею училища, в якій розповідається про багаторічну історію та здобутки навчального закладу, його плани на майбутнє та перспективи розвитку.

Фото 01. 26.09.2016
На фото: ДПТНЗ "Роменське ВПУ"