Подати заяву для вступу

ТИЖДЕНЬ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Роменське ВПУ завжди відзначалося не лише високим рівнем фахової підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій, але й умінням цікаво та змістовно організувати відпочинок учнів. Ось і цього року з 27 лютого по 2 березня було організовано та проведено предметний тиждень “Комп’ютерних технологій”, який поєднав у собі навчально-виховну діяльність колективу відділення з профорієнтаційною роботою. Учні відділення підготували цікаві стінгазети, кросворди та ребуси, які були гарно оформлені і містили в собі дуже багато цікавої та корисної інформації. Тиждень був насиченим.

Фото 2.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Фото 3.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Починаючи з понеділка був проведений відкритий урок інформатики викладачем А.С. Біланом, а вже з вівторка, наш навчальний заклад відвідали учні шкіл випускних класів, які ознайомилися з навчальною базою, скуштували смачних пиріжків в їдальні училища та брали активну участь у конкурсах та вікторинах, які підготували учні груп ОКБ–1 та ОКБ–2.

Фото 4.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Відкритий урок інформатики проводить викладач-методист Анатолій Сергійович Білан


Фото 5.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Ось які ми веселі та дотепні!


Фото 6.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Під час конкурсів та вікторин


Фото 7.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Поки журі підводить підсумки конкурсу, для гостей звучать пісні у виконанні учениці групи ОКБ-1 Коваленко Тетяни.

Фото 8.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Вірний вибір професійного майбутнього для молодої людини є основою її становлення в суспільстві, одним із головних рішень в житті.

Супрун Марія, учениця першого курсу із професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)», представила власну презентацію на тему: "Я і моя професія".

Фото 10.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

Майстер-клас роботи в програмі PhotoShop продемонстувала учениця другого курсу із професієї «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» Войцішевська Тетяна.

Фото 9.Тиждень “Комп’ютерних технологій”

По закінченню тижня комп’ютерних технологій були підведені підсумки проведених заходів, нагородженні переможці та активні учасники конкурсів. Нова форма профорієнтаційної роботи сподобалася і учням, й гостям училища. Сподіваємось, що це дасть позитивний результат. Деякі випускники шкіл, що відвідали захід, вже виявили бажання навчатися в Роменському ВПУ.

Сучасне суспільство важко уявити без комп’ютерних технологій. Слово комп'ютер стало для всіх звичним, повсякденним. Комп'ютери виконують складні фінансові розрахунки, зберігають і опрацьовують величезний об'єм інформації; діагностують хворих, регулюють вуличний рух і навіть керують польотом космічних кораблів.

Отже, професія оператора комп'ютерного набору є дуже актуальною, тому ласкаво просимо на навчання до відділенння "Комп’ютерні технології"!