Подати заяву для вступу

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2016-2017 навчального року

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники!

Щиро вітаю Вас з початком нового 2016-2017 навчального року!

Пролунає перший дзвоник – і у навчальних кабінетах, майстернях та лабораторіях розпочнеться нове навчальне та яскраве життя.

Попереду на нас чекає плідний навчальний рік, який стане ще одним кроком на шляху розвитку не лише Роменського ВПУ, а й всієї професійно-технічної освіти.

Шановні колеги! Щедро передаючи свої знання й мудрість молодому поколінню, Ви віддаєте вихованцям частину своєї душі, і я впевнений, що вдячність учнів повернеться до Вас сторицею. Дякую за Вашу невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм. Завдяки Вам наш навчальний заклад завжди займає призові місця на міських, обласних, всеукраїнських змаганнях, отримуючи безцінний досвід, навички та знання, які стануть запорукою успіхів у подальшому житті та трудовій діяльності.

Усім учням бажаю йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя. Країні потрібні молоді, перспективні та прогресивні люди!

Бажаю усім міцного здоров`я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку! Нехай кожен день стане незабутнім та наповненим нових вражень і справжніх відкриттів!

Нехай новий 2016-2017 навчальний рік принесе вам - шановні педагоги, учні, батьки, якнайповнішу реалізацію своїх намірів і життєвих планів, додасть сили та наснаги у досягненні планів та реалізації найзаповітніших мрій!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран

Фото 2.30.08.2016