Подати заяву для вступу

РОЗВИТОК ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ У ПТНЗ

17 червня у Роменському ВПУ відбулося засідання круглого столу за темою: «Розвиток дослідно-експериментальної роботи у ПТНЗ Сумського регіону».

Директор навчального закладу П.І. Помаран розповів присутнім про дослідно-експериментальну роботу, яка проводиться у ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

З доповіддю на тему: «Науково-методичний супровід експериментальної роботи в закладах професійної освіти» виступила Романова Г.М.,заступник директора з наукової роботи Інституту ПТО НАПН України.

Кулалаєва Н.В., старший науковий співробітник лабораторії технологій професійного навчання Інституту ПТО НАПН України ознайомила присутніх з інформацією про розвиток культури екологічної безпеки у педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Про перспективи проектної діяльності професійно-технічних навчальних закладів Сумської області розповіла Леу С.О., молодший науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту ПТО НАПН України.

Фото 01. 18.06.2016
Фото 02. 18.06.2016
Фото 03. 18.06.2016
Фото 04. 18.06.2016
На фото. Під час семінару у м.Ромни на тему: «Розвиток дослідно-експериментальної роботи у ПТНЗ Сумського регіону»

Всі присутні мали змогу прийняти участь у дискусії з питань організації дослідно-експериментальної роботи у закладах професійно-технічної освіти, після чого були підведені підсумки та ухвалення рішень за результатами роботи круглого столу.