Подати заяву для вступу

Захист дипломів у групі ЕГЗ-2

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Його написання вимагає серйозної послідовної підготовки, і не менш важливим є захист створеного проекту. Здавалося б, залишилось так мало, але, як відомо, «останній бій – найважчий».

14 червня учні групи з професії «електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

Фото 01. 14.06.2016
На фото. В очікуванні захисту дипломних проектів.

Бойовий дух випускників підняла своєю промовою заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка, яка відзначила гарний рівень підготовки учнів впродовж всього терміну навчання в училищі, висловила впевненість у тому, що захист дипломів пройде на відмінно, і кожен з учнів отримає достойну оцінку і професію.

Державна атестаційна комісія мала нагоду оцінити обізнаність учнів у сфері їх професійної діяльності, рівень підготовки, ставили запитання стосовно технологічного ремонту та технічного обслуговування вузлів та механізмів автомобілів, технології процесу електрогазозварювальних робіт, цікавилися результатами проходження практики та з’ясовували перспективи подальшого працевлаштування кожного учня.

По завершенню захисту дипломних робіт атестаційна комісія відзначила гідний рівень підготовки учнів, їхню цілеспрямованість, наполегливість та бажання стати справжніми професіоналами. Учні почули багато теплих слів привітання від адміністрації навчального закладу та отримали грамоти та подяки.

Фото 02. 14.06.2016
Фото 03. 14.06.2016
Фото 04. 14.06.2016
Фото 05. 14.06.2016
На фото. Директор Павло Помаран вручає випускникам грамоти і подяки.