Подати заяву для вступу

Екскурсія для учнів

2 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів початкових класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

До проведення екскурсії ми підготувались відповідально. Гостей в училище завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю.

Із захопленням учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу. Доторкнутися до духовного школярі мали змогу в капличці ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території навчального закладу. Школярі із захопленням слухали про цікавинки сучасної моди та особливості пошиття деякого виду одягу.

Мати власний автомобіль та вміти його ремонтувати мріють не тільки хлопчики, а й дівчатка, які із цікавістю слухали розповіді майстрів виробничого навчання.

Учні дізналися, яка важка та одночасно цікава професія будівельника. Учні приймали участь у процесі приготування їжачків із тіста та родзинок. І наостанок, їли пиріжки в їдальні та дивилися мультфільми.

На згадку про змістовно та цікаво проведений час, школярі сфотографувалися біля фонтану, містка, підкови та лелек, що прикрашають подвір`я ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та вже давно полюбилися всім мешканцям і гостям міста.

Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Фото 01. 03.06.2016
Фото 02. 03.06.2016
Фото 03. 03.06.2016
Фото 04. 03.06.2016
Фото 05. 03.06.2016
На фото: під час екскурсії у Роменському ВПУ