Подати заяву для вступу

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т. ШЕВЧЕНКА

21 травня 2016 року в місті Каневі у національному музеї Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Конкурс започатковано на відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря і спрямований на підвищення рівня знань учнів та студентів з української мови й літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення їх усебічного розвитку.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка особисто завітала привітати обдаровану молодь, зазначила, що впродовж багатьох років найкращі учні та студенти змагаються за перемогу в цьому престижному конкурсі.

Серед учнів профтехосвіти України премогу виборола учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Сумської області Некроєнко Анна.

Переможці конкурсу отримали дипломи І ступеня та цінні подарунки.

Фото 01. 21.05.2016
Фото 02. 21.05.2016
Фото 03. 21.05.2016
На фото: Під час урочистої церемонії нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

По закінченню церемонії нагородження відбулося урочисте покладення квітів до могили Тараса Шевченка.

Для переможців та учасників заходу художні колективи Канівщини підготували яскраві концертні номери, які піднесли настрій усім присутнім і подарували позитивні емоції.

Вітаємо найкращих серед кращих! Дякуємо учителям, котрі сприяли таким результатам!