Подати заяву для вступу

Урок останній-вечір випускний

Учні груп ЕГЗ-2 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів), МШ-4 (муляр, штукатур) давно чекали цього дня - дня, коли вони змогли б назвати себе випускниками. Сьогоднішній випускний-це історія груп і найкращі враження про навчання в училищі. У промайнувшій училищній історії було всього: розпачі, поразки, розчарування. радості, задоволення... Та безкінченно дорогими залишаться у пам’яті й ті люди, які переживали ці миттєвості разом із учнями: майстри виробничого навчання, викладачі, керівний склад училища. Залишиться тепер лише у спогадах, як вперше учні варили смачну кашу у поході, проводили невмілі зварювальні вправи та виконували мурування конструкцій у навчальних майстернях училища, проходили виробничу практику на підприємствах, брали участь у конкурсах професійної майстерності, шукали приховані таланти у групах, вчилися культурі, займалися у гуртках технічної творчості, готувалися до іспитів, виконували пробні кваліфікаційні роботи. Аж ось довгоочікуванна дипломна робота захищена і вільний шлях до фінішу.

12 березня 2012 року відбувся урочистий захід із приводу випуску учнів училища. Це останній акорд юності - і перша нота вступу до дорослого життя. Попереду - нові навчальні предмети життя, нові наставники.

Фото 1.ЕГЗ-1

Фото на згадку випускники груп ЕГЗ-2 та МШ-4.


З привітальним словом виступив директор училища Помаран Павло Іванович, який побажав випускникам швидко адаптуватися на першому робочому місці, застосовуючи набуті знання та вміння, вдосконалювати свої професійні навички на підприємствах, освоювати сучасне обладнання та впроваджувати новітні технології виробництва робіт. Побажав щасливої долі, не зупинятися перед перешкодами, звертатися за допомогою, якщо така буде необхідна.

Фото 2.ЕГЗ-1

Під час свята прозвучали виступи майстрів виробничого навчання, батьків. Ведучі та учасники заходу присвячували вірші та пісні випускникам. Випускники ж із вдячністю говорили про роки навчання, виявлену турботу до них училищним колективом та подарували училищу навчальну літературу, сподіваючись на більш старанне навчання учнів інших груп.

Фото 3.ЕГЗ-1

Майстер виробничого навчання групи ЕГЗ-2 Самойленко М.О.


Фото 4.ЕГЗ-1

Випускник групи МШ-4 Тимченко Сергій.


Фото 5.ЕГЗ-1

Від батьків випускників до педагогічного колективу та вітальним словом до учнів звернулась Тимченко Олена Дмитрівна.


Всі випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника за отриманою професією. Диплом-це перший серйозний документ на порозі їх дорослого життя. Попереду ціле життя, багате радощами, надіями, сподіваннями та перемогами. У добру путь, випускники!