Подати заяву для вступу

Збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування

21 квітня Стрижевська Олександра, голова учнівського самоврядування Роменського ВПУ, прийняла участь у зборі обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області, який відбувся на базі ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

Практичний психолог Надія Радчук відвідала засідання у форматі «круглого столу» «Сучасність і підліток», на якому відповідальні за організацію діяльності учнівського самоврядування ділилися досвідом.

Під час збору всі присутні вислухали звіти Президента й Віце-президентів обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області.

Також Олександра отримала диплом за зайняте ІІ місце у конкурсі "Кращі справи учнів-партіотів ПТНЗ" та подяку від НМЦ ПТО у Сумській області та обласної ради лідерів учнівського самоврядування за активну житєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток діяльності учнівського самоврядування.

Фото 01. 25.04.2016
На фото: Стрижевська Олександра з нагородами від НМЦ ПТО у Сумській області та обласної ради лідерів учнівського самоврядування

Бажаємо Олександрі творчого натхнення, нових успіхів та перемог.