Подати заяву для вступу

Кришталь моєї мови дорогої

П’ятнадцять років поспіль юні знавці української мови мальовничої Сумщини демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Шістнадцятий конкурс із української мови ім. Петра Яцика розпочався в особливий рік для України, бо сьогодні українська мова – це мова нескореної нації, яка відстоює свою гідність та незалежність.

Фото 01. 19.04.2016

Цьогоріч Сумську область на заключному етапі конкурсу представляла учениця Роменського ВПУ Некроєнко Анна, яка гідно справилася із завданнями і посіла почесне ІІІ місце. У підготовці до конкурсу їй допомагала викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна.

Попереду у Анни урочиста церемонія нагородження та цікаві знайомства. А в рідному училищі всі пишаються її здобутками та щиро розділяють радість від такого високого досягнення.

Вітаємо Анну, викладачів, батьків із цим високим визнанням. Дякуємо їм за їхню невтомну і віддану працю та любов до рідного слова. Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її і пишаймося нею.