Подати заяву для вступу

Терещенко Тетяна учениця Роменського ВПУ – лауреат премії губернатора Сумської області

Терещенко Тетяна – учениця Роменського ВПУ – лауреат премії губернатора Сумської області. До цієї нагороди дівчина йшла наполегливо і цілеспрямовано, послідовно долаючи сходи професійного зростання. За досить невеликий проміжок часу вона від несміливої першокурсниці пройшла шлях до переможеці VII Міжнародного конкурсу кулінарного мистецтва, який відбувся на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.

Перемогою Тетяна завдячує не лише власним здібностям, а й мудрим наставникам: викладачам спецдисциплін Філімоновій Олені Амунмуратівні та Ільїній Тетяні Миколаївні; майстрам виробничого навчання Токар Вероніці Володимирівні та Мовчан Ірині Володимирівні. Їх високий рівень професійної майстерності, використання в роботі сучасних форм проведення уроків, грамотний підхід до змістовного викладення теоретичного та практичного матеріалу дав можливість досягти високих результатів у професійній діяльності.

Запорукою успіху є і навчальний заклад, в якому створено всі необхідні умови для всебічного розвитку особистості, професійного зростання та самовдосконалення. Сучасна матеріально-технічна база, наявність необхідних інструментів, приладів, новітніх матеріалів та сировини – все це дає можливість набувати та відшліфовувати власні навики у нелегкій, але дуже цікавій роботі кухаря.

Роменське ВПУ – це висока якість освіти, яка неодноразово підтверджена незалежними експертами.

Фото 1.стипендія

Фото 2.стипендія

Приємна мить - отримання нагород.


Фото 3.стипендія

Фото 4.стипендія

Терещенко Тетяна та заступник директора Роменського ВПУ з виховної роботи Гулак Ірина Василівна.