Подати заяву для вступу

Секційні засідання у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції

7 квітня 2016 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбулися секційні засідання у вигляді стендових доповідей у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання». Відкрила секційні засідання директор Інституту Радкевич Валентина Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. Було заслухано сім стендових доповідей з актуальних проблем теорії і практики професійної освіти і навчання: проектування змісту професійно-технічної освіти на основі компетентнісного підходу; удосконалення особистісно-розвивальних педагогічних технологій у професійно-технічній освіті; управління розвитком професійно-технічної освіти в умовах ринкової економіки; особливості професійного навчання в умовах високотехнологічного виробництва; підготовка учнівської молоді до вибору й реалізації професійної кар’єри; інформаційно-освітнє середовище професійно-технічних навчальних закладів; розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

В обговоренні взяли участь і методисти ДПТНЗ Роменське ВПУ, а саме: Чернобук Геннадій Григорович та Давиденко Тетяна Іванівна, а також наукові співробітники Інституту ПТО НАПН України, представники інших професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів ПТО Сумської, Вінницької, Хмельницької, Волинської, Черкаської, Чернігівської, Одеської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Київської областей та м. Києва. Під час секційних засідань демонструвалися інноваційні розробки науковців і практиків. Учасники стендових доповідей отримали сертифікати.

Фото 01. 09.04.2016
Фото 02. 09.04.2016
Фото 03. 09.04.2016
Фото 04. 09.04.2016

На фото: Під час секційних засідань у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання»