Подати заяву для вступу

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з січня по травень 2016 року за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування з січня по травень 2016 року впроваджували проект «Захисти своє майбутнє» в 7 професійно - технічних навчальних закладах області. Так, 16 учнів нашого училища були залучені до занять тренінгу та отримали навички для самостійного впровадження проекту серед своїх однолітків.

5 квітня ними було проведено тематичне лекційно - тренінгове заняття з елементами інтерактивного спілкування за методикою «Рівний - Рівному» та програмою протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

На занятті учні привітали один одного, назвавши свої найкращі якості особистості, провели вхідне анкетування, для перевірки рівня обізнаності своїх однолітків. Далі переглянули та обговорили документальний фільм «Життя на продаж». Вправою «Що потрібно знати виїжджаючи за кордон» закріпили набуті знання. Як підсумок провели вихідне анкетування та використали вправу «Очікування». На сам кінець учні по колу продовжили речення «На занятті я дізнався (дізналась)….», «Для мене було відкриттям….».

Фото 01. 04.04.2016
Фото 02. 04.04.2016
Фото 03. 04.04.2016
Фото 04. 04.04.2016

Заняття пройшло в теплій, дружній атмосфері. Всі учасники тренінгу отримали цікаву та корисну інформацію про проблеми безпечної міграції, працевлаштування та ризиків торгівлі людьми в сучасному світі.