Подати заяву для вступу

Тиждень іноземної мови

Позакласна робота з іноземної мови має велике значення. Ця робота не лише поглиблює і розширює знання іноземної мови, але й сприяє також розширенню культурологічного кругозору учнів, розвитку їхньої творчої активності, естетичного смаку і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни. Найцікавішою формою позакласної роботи є тиждень іноземної мови, який відбувсяу Роменському ВПУ наприкінці лютого.

Його планом були передбачені розважально-пізнавальні заходи, для учнів з різним рівнем мовленнєвої підготовки. Традиційно організована виставка газет,які були розроблені учнями різних груп на професійні теми.

Протягом тижня діяла мовна школа, де учні могли вивчити найпоширеніші зрізки мовної лексики, ознайомитися з англомовними перекладами відомих українських поетичних творів та пісень. Під час перерв слухали сучасні естрадні композиції мовами європейських країн. Очікуючи обіду учні взяли участь в опитуванні англійською мовою про їх особисті харчові звички, смаки, уподобання та отримали солодкі призи. Проведено кілька бесід.Наприклад, для учнів груп I-II курсів відбулася бесіда на тему:

« Ми - різні, ми – рівні, ми – разом», під час якої обговорили значеннявивчення іноземних мов в житті людини, та година спілкування «Зворотній бік Європи» - для учнів старших курсів.

Викладач Чепурко І.Г. та учні груп КЗ-2, МШП-2, ПП-1 та КК-1 підготовили театралізоване дійство за мотивами казки «Попелюшка». Учні поринули у дивовижний світ казки, та отримали велике задоволення.

Викладачі іноземної мови Оксана Близнюк та Ірина Чепурко забезпечили учнів цікавим матеріалом лінгвістичного, краєзнавчого та ігрового характеру. Адже, знання англійської мови, в наш час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і відкриває просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили.

Фото 01. 01.03.2016
Фото 02. 01.03.2016
Фото 03. 01.03.2016
Фото 04. 01.03.2016
На фото: Під час тижня іноземної мови