Подати заяву для вступу

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін

У дружній та творчій атмосфері 23 лютого 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін за професіями: «водій автотранспортних засобів «категорії С», «кухар», «кондитер», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «кравець», «закрійник», «муляр», «штукатур», «лицювальник-плиточник», «слюсар з ремонту автомобілів», «електрогазозварник», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродольчих товарів», «тракторист», «машиніст сільськогосподарського виробництва».

Участь у олімпіаді брали учні з ДПТНЗ «Роменського ВПУ», Недригайлівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, ДПТНЗ "Глинського ПАЛ" та Роменського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

З теплими вітаннями до переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін, які були делеговані своїми навчальними закладами для участі у ІІ етапі, звернулася методист НМЦ ПТО у Сумській області Сікірницька Тетяна Миколаївна та заступник директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Рукавичка Тетяна Яківна.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін пройшов у натхненній та творчі атмосфері, учні продемонстрували професійні знання та творчий підхід під час виконання завдань олімпіади, що обов’язково відзначить журі. Роботи конкурсантів були виконані з дотриманням рекомендацій Департаменту освіти і науки у Сумській області.

Бажаємо всім конкурсантам, які приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін, професійного росту, нових перемог та досягнень, процвітання та злагоди!

Фото 04. 23.02.2016
Фото 05. 23.02.2016
Фото 06. 23.02.2016
Фото 07. 23.02.2016
Фото 08. 23.02.2016
На фото: Під час ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін