Подати заяву для вступу

Тиждень професій комп"ютерного спрямування

З 1 по 5 лютого в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Заходи тижня відзначалися різноманіттям тем, напрямків, форм та методів проведення. З одного боку треба було продемонструвати міцні знання з дисциплін, вміння швидко орієнтуватись, конструктивно і творчо мислити, а з іншого – проявити здатність бути комунікабельним, презентабельним, впливати на згуртованість колективу.

Тиждень розпочався конкурсом стіннівок, у яких учні через творчість відтворили своє бачення обраної професії.

З метою активізації навчальної діяльності учнів, формування і підтримання інтересу до нових професій, розвитку творчого та самостійного мислення, створення умов для максимальної самореалізації учнів, в рамках Тижня професій комп’ютерного спрямування, викладачами Дівенко І.О. та Рибкіною В.В. була проведена вікторина «Професії, за якими готують робітників Роменського ВПУ» (гортаючи розділи сайту Роменського ВПУ, групи та акаунту в контакті).

Цікавим та креативним продовженням тижня став конкурс «Листівка до свята» з виготовлення привітальних листівок до Дня Святого Валентина, який провела викладач Мартинішина Ю.Ю.

Майстер вн Федосов П.О. та учні Отченаш К. і Ляшенко О. провели технічний огляд комп’ютерів та периферійних пристроїв училища. Всі працівники мали змогу отримати консультацію від спеціалістів та вказати на несправності в своїй комп"ютерній техніці, в свою чергу, майстер з учнями усунули всі неполадки.

Фото 01. 08.02.2016
Фото 02. 08.02.2016
Фото 03. 08.02.2016
Фото 04. 08.02.2016
Фото 05. 08.02.2016
Фото 06. 08.02.2016
Фото 07. 08.02.2016

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності, для унів 9-11 класів ЗОШ №11, СЗОШ№2 був організований «День відкритих дверей».

Школярів ознайомили з матеріально-технічною базою училища, зокрема, де проводиться підготовка учнів з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування» та "Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ", розповіли про умови вступу, навчання і проживання, акцентуючи увагу на тому, що ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - це єдиний навчальний заклад в Україні, який проводить набір за даною професією.

До уваги гостей були запропоновані приклади робіт, які виконують учні з професії «Монтажник ІКУ». Були продемонстровані майстер-класи заправка картриджа до лазарного принтера, створення вітальної листівки, створення валентинок, демострація роботи власноруч створеного вентилятора та обжим кабелю вита пара.

Фото 08. 08.02.2016
Фото 09. 08.02.2016
Фото 10. 08.02.2016