Подати заяву для вступу

Святкування Дня Соборності

Соборність для України – це єдність всього українського народу, такого розмаїтого і багатогранного, в одне ціле навколо спільної серцевини, якою є українська державність. Ідея єдності наших земель - соборності України – сягає в глибину віків, але подія, яка сталася 22 січня 1919 року, а саме день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, навіки увійшла в історію України великим національним святом - Днем Соборності та Свободи України.

Святкування Дня Соборності - це вияв глибокої шани творцям Акту возз’єднання, це моральний обов’язок берегти світлу пам’ять багаточисленних жертв, які приніс український народ на алтар незалежності, державності, соборності.

22 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України.

Учні, пройняті гордістю за свій народ, за свою рідну землю, за свою державу, поринули у трагічні і героїчні водночас історичні події, подумки ставши на шлях мільйонів синів і дочок України, які впродовж століть страждали і гинули, але вибороли довічне прагнення нашого народу: «Народилась Україна Нова, Небувала, чиста, як дитя, Україна Зоряної Мови, Україна Божого Буття!»

Педагогічний та учнівський колективи взяли участь в урочистому мітингу присвяченому Дню Соборності та Свободи України.

Фото 01. 23.01.2016
Фото 02. 23.01.2016
Фото 03. 23.01.2016
Фото 04. 23.01.2016
Фото 05. 23.01.2016
На фото: під час урочистого мітингу присвяченого Дню Соборності та Свободи України