Подати заяву для вступу

Романтичний день святого Валентина

Існує декілька версій про виникнення традиції відзначати День Святого Валентина.

Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру й невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.

За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) надіслав їй зворушливого листа, який підписав «Твій Валентин».

У пам'ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному «валентинки» — вітальні листівки в вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони.

В нашому училищі День закоханих святкують охоче. Напередодні готують яскраві і привабливі стінні газети із щирими привітаннями до цього дня. Працює «скринька довіри», «анонімна пошта», проводяться конкурси та вікторини. Апогеєм свята є концерт – привітання від учасників художньої самодіяльності. Зі сцени лунають ліричні вірші та пісні про кохання. Цього року драмгуртківці порадували глядачів новими цікавими постановками. А все дійство на сцені відбувалося у мультимедійному супроводі. Концерт скінчився, а глядачі не поспішали покидати затишну залу, де ніби у повітрі витав романтичний серпанок свята.

Із святом вас!

Фото 1.день закоханих

Фото 2.день закоханих

Фото 3.день закоханих

Фото 4.день закоханих

Фото 5.день закоханих