Подати заяву для вступу

Тиждень хімії, біології та географії

Тиждень хімії, біології та географії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня хімії, біології та географії викладачу дається ще одна можливість - розкривати в учнів науковий інтерес до даних предметів, бажання їх пізнавати. Крім того, до підготовки та проведення предметного тижня необхідно залучати учнів. Це сприяє розширенню кругозору учнів, виховує почуття власної необхідності та почуття відповідальності.

Під час проведення тижня з 30 листопада по 4 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені різноманітні конкурси та вікторини, турніри та виставки, випуск стінівок та перегляд відеофільмів.

Розпочали тиждень і одразу задали високу планку проведені викладачем Сененко А.А. хіміко-біологічно-географічний турнір «Найрозумніший», який залишив у учнів груп ПП-1 та АСЕ-1 просто незабутні враження. Компетентне журі в складі: Карпенко В.А. (голови методкомісі природничо-математичного циклу, викладача математики), Солоненко С.В. (викладача фізики), Доценка Дмитра (учня групи ПП-3, голови учнівського самоврядування) відзначило добру «природничу» підготовку учнів. В результаті чесної та наполеглевої боротьби перемогу здобула дружба. Відбулося традиційне нагородження переможців «золотими» медалями. Молодці!

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена акція «Доки СНІД» не зупинив нас». Протягом дня на першому поверсі навчального закладу лідери самоврядування роздавали учнівському та педагогічному колективам червоні стрічки - символи боротьби зі СНІДом та закликали бути толерантними з ВІЛ-інфікованими людьми. А тим часом в фойє училища демонструвався відеофільм «Захисти себе від СНІД».

Надзвичайно цікаво пройшла «Подорож з кімнатними рослинами», проведена викладачем Жадько І.В., яка допомогла розширити знання учнів про кімнатні рослини, сформувати уявлення учнів про біологічні особливості деяких кімнатних рослин та особливості догляду за ними.

Зважаючи на дуже цікаві перші три дні тижня хімії, біології та географії, можна було навіть не сумніватись, що і четвер пройде не менш вдало. Так і сталося. Адже виставка «Із відходів у доходи» викликала неабиякий інтерес як в учнів, так і в працівникв училища.

Протягом тижня також відбувалася виставка стіннівок з цікавими фактами з області хімії, біології та географії, а також демонструвалися відеоролики «Відеоподорож країнами світу», «Цікаві факти про тварин» та «Цікаві факти про рослин».

Фото 01. 18.12.2015
Фото 02. 18.12.2015
Фото 03. 18.12.2015
Фото 04. 18.12.2015
На фото: під час тижня хімії, біології та географії

Будь-який захід сприяє розширенню хімічних, біологічних знань, освітнє збагачення учнів. Ігровий та конкурсний компонент припускає задіяння в проведені заходів і тих учнів, які не проявляють цікавості до даних предметів, а для справжніх любителів надає можливість випробувати свої сили, або показати свої можливості беручи участь в їхньому створені та проведені. Найбільша похвала для викладача, коли учні дякують за організоване їм свято.